Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 2, 2021

Дата

№ 288 від 01.09.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 травня 2021 року №200 «Про затвердження передавального акту відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації»"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

  01  вересня  2021 року                                                                                         288

 Вересень№ 287 від 30.08.2021 року "Про затвердження акта комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

   

 30  серпня 2021 року                                                                            № 287

 

 

Про затвердження акта комісії з  
визначення та відшкодування збитків
власникам землі та землекористувачам

 

 № 287 від 30.08.2021 року "Про затвердження акта комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

   

На Сарненщині вшанували пам’ять полеглих у часи Другої світової війни

Сьогодні у світі відзначається 76-та річниця закінчення Другої світової війни.

Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, перший заступник Сарненського міського голови, радник голови Сарненської районної ради Олександр Васильєв та консультант голови районної ради Микола Костецький поклали квіти до Меморіалу Солдатської Слави та вшанували пам’ять загиблих у роки війни.

Друга світова війна тривала шість років. В цій війні брала участь 61 країна світу (80% населення Землі). Воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн. Війна забрала життя щонайменше 80 мільйонів людей (як цивільних, так і військових). Окрім того, під час тієї війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема Голокост), а також вперше і востаннє використана атомна зброя.

Беззастережна капітуляція Японії означала завершення Другої світової, але окремі військові конфлікти, породжені нею, точилися ще декілька років. Організований спротив радянській владі на Західній Україні тривав до 1954 року, а окремі сутички – до 1960.

 Ми пам’ятаємо!


Сарненщина COVID-19: важливе станом на 02 вересня 2021 року

Станом на 02 вересня  2021 року на Сарненщині   виявлено 7 нових випадків захворювання на COVID-19, з них:
  • 2- м. Дубровиця;
  • 2 - смт Томашгород;
  • 1 - с. Сварицевичі;
  • 1 - с. Рудня;
  • 1 -с. Масевичі.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9333 випадки захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 177  випадків летальних.

Подолали COVID-19 -  9083  особи.

Нагадуємо, що на Сарненщині  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі, у  місті Сарни відкрито Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години.

Також у будні дні вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.Cтроки розгляду скарг платника податків

 В Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що відповідно до норм діючого законодавства контролюючий орган, який розглядає скаргу платника податків, зобов’язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом 20 календарних днів, наступних за днем отримання скарги, на адресу платника податків поштою з повідомленням про вручення або надати йому під розписку.

Проте, керівник чи його заступник або уповноважена особа контролюючого органу може прийняти рішення про продовження строку розгляду скарги платника податків понад 20-денний строк, але не більше 60 календарних днів, та письмово повідомити про це платника податків до закінчення 20-денного строку.


Одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів: оприлюднено приклади заповнення декларації

 В ГУ ДПС у Рівненській області інформують жителів Рівненщини, що в період з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року громадяни, які ухилялися від сплати податків, матимуть змогу розкрити свої справжні доходи та задекларувати активи, уникнувши при цьому відповідальності.

Вони матимуть можливість подати декларацію із зазначенням активів, щодо яких не були сплачені податки та збори до 1 січня 2021 року. Якщо декларант сплатить спеціальний одноразовий збір, йому буде гарантовано звільнення від відповідальності за порушення податкового законодавства.
Тим громадянам, які отримували заробітну плату, накопичували певний капітал, купували та продавали нерухомість, і все це робили зі своїх задекларованих доходів, декларувати активи непотрібно.


Рівненщина: завдяки сумлінню платників податків краю доходи зведеного бюджету зросли на понад 1,6 млрд гривень

 Протягом січня - серпня 2021 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету країни 7 млрд 764 млн гривень. За словами керівника податкової служби області Віталія Чуя, це на 27 відс., або на 1 млрд 683 млн грн більше, ніж у січні - серпні минулого року. Таким чином, забезпечується позитивна динаміка надходжень податків і зборів від платників регіону.

Крім того, від платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за вказаний період надійшло 4 млрд 362 млн грн, що перевищує фактичні надходження за січень - серпень минулого року на 29 відс., або на 973 млн гривень.
Віталій Чуй зауважує, що позитивна динаміка сплати податків характеризує стабільну господарську діяльність платників податків, і як наслідок – виконання податкових зобов’язань представниками реального сектору економіки, які  працюють прозоро і ефективно, забезпечуючи наповнення бюджетів усіх рівнів.