Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 7, 2021

Дата

З Днем працівника природно-заповідної справи України!

 

 Шановні працівники установ природно-заповідного фонду!
 Щиро вітаю  Вас з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи України!
 Це свято небайдужих людей, які прагнуть зберегти природу і для яких її збереження стає справою життя.
 Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.
 Природа Сарненщини невід’ємно пов’язана з гармонійним поєднанням водойм, лісів, річок та  іншими куточками краю, які відновлюють сили людини, дають натхнення, є домівкою для  тисяч рослин і тварин.
 Переконаний, що збереження біорізноманіття є одним з найважливіших завдань як держави так і кожного з нас. Ми мусимо залишити прийдешнім поколінням якісне та чисте природне середовище для існування.
 У цей святковий день бажаю натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, успіхів у нелегкій та важливій справі збереження природи!

Голова Сарненської райдержадміністрації, Олександр КОХАННа Північному обході Рівного розпочали укріплювати основу дороги

 Потужна дорожня техніка працює на 4-кілометровій ділянці третьої черги Північного обходу Рівного.

 

Як розповіли в Укравтодорі, основу дорожнього покриття  влаштовують методом холодної регенерації. Ресайклер перемелює існуючі шари дорожнього одягу зі щебенем, бітумом та цементом, утворюючи «подушку». Після цього котки ущільнюють майбутню основу та готують її до укладання асфальтобетону.

 

Нагадаємо, Північний обхід міста Рівне складається з трьох черг. Сьогодні роботи проводяться на всіх майданчиках. Загальна протяжність дороги становить 14,2 км.

 

«Це потужна та дуже потрібна дорога для Рівненщини, яка будується в рамках президентського проєкту «Велике будівництво». Об’єкт має І категорію класифікації, адже складається із 4 смуг для руху. Автошлях допоможе розвантажити обласний центр від транзитного транспорту, передусім того, що рухається магістралями М-06 Київ – Чоп та Н-22 КПП Устилуг – Луцьк – Рівне, та забезпечить комфортний транспортний коридор для Волині в східному напрямку», - прокоментував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Детально про роботи на трьох чергах дороги.