Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 6, 2021

До уваги отримувачів житлових субсидій

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

На підставі цієї інформації органами соціального захисту населення проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі для домогосподарств, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років.

Наразі Мінсоцполітики отримало заявку на потребу в коштах для фінансування перепризначених субсидій за травень та червень поточного року і перераховує відповідні кошти в регіони для проведення відповідних виплат.

Таким чином, вже найближчим часом громадяни отримають належні їм суми житлової субсидії за травень - червень поточного року у повному обсязі.У середині липня у Сарнах запрацює оновлене приймальне відділення

На Рівненщині триває модернізація медичних закладів у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Два тижні тому відбулося відкриття оновленого приймального відділення Рівненської обласної клінічної лікарні, завтра розпочнуть роботу дві медичні амбулаторії у Вараському районі. А у середині липня у Сарнах запрацює оновлене приймальне відділення.

«Це одні з перших об’єктів, які ми вводимо в експлуатацію цьогоріч у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». На фінішній прямій реконструкція приймального відділення Сарненської центральної районної лікарні. На об’єкті влаштовано добудову для заїзду машин швидкої допомоги, відділення перепланували, влаштовані сантехнічні та електричні мережі, проведено благоустрій території. Закуплено сучасне дороговартісне обладнання», - розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.ДІЯЛЬНІСТЬ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

     Спостережна комісія Сарненської районної державної адміністрації  утворена відповідно до розпорядження голови Сарненської  районної державної адміністрації від  06.05.2021  року  № 172 "Про спостережну комісію Сарненської районної державної адміністрації" строком на 3 роки.

У своїй діяльності спостережна комісія  керується Конституцією України, Кримінальним, Кримінально-виконавчим кодексами України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 (із змінами), іншими актами законодавства.

     Основними завданнями спостережної комісії є організація  та здійснення  громадського  контролю за дотриманням прав, основних  свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.№ 235 від 30.06.2021 року "Про створення комісії щодо приймання - передачі індивідуально визначеного майна, яке належить до спільної власності територіальних громад Сарненського району та передається із балансу відділу освіти Сарненської РДА.........."

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

 30  червня   2021 року                                                                                            235