Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 14, 2021

Біля "Рівнеазоту" триває будівництво третьої черги північного обходу Рівного

Потужна дорожня техніка працює на 4-кілометровій ділянці третьої черги Північного обходу Рівного.
Поточний ремонт дороги Т-18-32 в рамках президентського проєкту «Велике будівництво» триває від "Рівнеазоту" до траси Н-22. Спочатку залишки зношеного асфальтобетонного покриття відфрезерували, проведено регенерацію основи. Наразі по всій 4-кілометровій ділянці вкладають новий асфальт.
Нагадаємо, Північний обхід міста Рівне складається з трьох черг. Сьогодні роботи проводяться на всіх майданчиках.
Загальна протяжність дороги становить 14,2 км.
На фото - будівництво об'їзної Рівного, село Караєвичі (біля Рівнеазоту)Запрошуємо на онлайн-дискусію «Демократія "на карантині" Як спрацювали інструменти місцевої демократії»

15 липня 2021 року об 11:00 в режимі онлайн на платформі Zoom відбудеться публічна дискусія «Демократія "на карантині"? Як спрацювали інструменти місцевої демократії». Захід відбудеться в межах проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу та проєкту «Вплив пандемії COVID-19 на ефективність співпраці ОГС з регіональною владою в Україні» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», які реалізуються Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Під час заходу буде презентовано результати дослідження «Інструменти місцевої демократії в умовах пандемії  COVID-19», яке присвячено оцінці комунікації місцевої влади з громадою під час карантинних обмежень.У Сарненській райдержадміністрації відбулась чергова нарада з головами територіальних громад району

       З метою здійснення координації  діяльності органів місцевого самоврядування, обговорення актуальних робочих та інших питань,                       13 липня 2021 року у райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кохана, за участю заступника голови райдержадміністрації Любові Мацигон, представників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та правоохоронних органів відбулася нарада з головами територіальних громад району .   

       В ході наради  учасниками обговорено  п’ять  питань:

1. Про стан впровадження на території району проєкту «Поліцейський офіцер громади».

2.  Щодо запровадження  систем відеоспостереження та відеонагляду на території громад району.

3.  Про стан сплати акцизного збору з реалізації продукції  автозаправними станціями на території району.

4.  Щодо вирішення питання утилізації непридатних до застосування та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин та тари,  в якій вони зберігаються  на території Сарненського району.