Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 13, 2021

Дата

Північна об'їзна Рівного: будівництво триває на усіх трьох чергах

Декілька десятків потужної дорожньої техніки та сотні людей щодня працюють на будівництві Північного обходу Рівного.
Робота кипить на всіх трьох чергах будівництва. Загальна протяжність дороги - 14,2 км.
«Дорожнє будівництво – один з показників якісних змін у країні. Рівненщина не збавляє темпів з відновлення доріг та перейшла екватор від запланованого. Щодня, без вихідних і лише з перервою на сон працюють дорожники. Серед важливих інфраструктурних проектів цього року –об’їзна дорога навколо Рівного», – наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
Це потужна та дуже потрібна дорога для Рівненщини, яка будується в рамках президентського проєкту «Велике будівництво». Об’єкт має І категорію класифікації, адже складається із 4 смуг для руху. Автошлях допоможе розвантажити обласний центр від транзитного транспорту, передусім того, що рухається магістралями М-06 Київ – Чоп та Н-22 КПП Устилуг – Луцьк – Рівне, та забезпечить комфортний транспортний коридор для Волині в східному напрямку.
На фото - будівництво північної об'їзної Рівного, село Хотин.Олена Зеленська на другому засіданні Ради безбар’єрності представила просвітницький проект «Довідник безбар’єрності»

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у другому засіданні Ради безбар’єрності. Захід відбувся під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Члени Ради розглянули доопрацьований План заходів на 2021-2022 роки на виконання Нацстратегії, до якого включено пропозиції від громадськості, дані щодо необхідного фінансування та чіткі індикатори успішності його реалізації.

Під час засідання перша леді представила власний просвітницький проект «Довідник безбар’єрності».

План заходів передбачає понад 250 ініціатив, що мають бути втілені у найближчі два роки. Серед усіх заходів представники міністерств спільними зусиллями визначили сім пріоритетних проектів. Вони стосуються найбільших бар’єрів, з якими українці стикаються щодня.

Зокрема, міністерства сфокусуються насамперед на таких проектах:Фонд державного майна запустив безкоштовний Сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості

Фонд державного майна України запустив Сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості, завдяки якому українці можуть самостійно,  швидко та абсолютно безкоштовно оцінити вартість своєї нерухомості на сайті evaluation.spfu.gov.ua.
За його допомогою кожен громадянин України може отримати довідку про оціночну вартість майна та зберегти її або роздрукувати. 
Для авторизації на сайті сервісу користувачі можуть використати файлові або апаратні ключі, а також ID.gov.ua.
Технічні можливості Сервісу дозволяють визначити вартість 18 типів нерухомого майна при здійсненні операцій купівлі-продажу. 
Сервіс автоматичної оцінки - це інноваційний онлайн-інструмент, який не має аналогів у світі, для розрахунку використовуються дані звітів про оцінку, ціни з договорів купівлі-продажу та інформаційні джерела з відкритим доступом на ринку подібного майна, в тому числі дані пошукових систем ЛУН та OLX, з власниками яких Фонд уклав відповідні меморандуми
Варто зазначити про те, що запуск безкоштовного Сервісу з оцінки не скасовує для громадян можливість звернутися за послугами до професійних оцінщиків. Ця опція залишається актуальною у разі наявності специфічних особливостей нерухомості, які впливають на його вартість.
Створення програмного продукту Сервісу автоматичної оцінки об’єктів нерухомості стало можливим завдяки фінансовій допомозі американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), які виділили кошти на розробку його програмного забезпечення. № 247 від 13.07.2021 року "Про проведення планового внутрішнього аудиту у відділі з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сарненської райдержадміністрації"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

13 липня 2021 року                                                                              № 247№ 246 від 13.07.2021 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

13  липня 2021 року                                                                                 24607.2021 ТОВ «Комплекс оздоровлення та відпочинку «Ірбіс» включений до переліку суб'єктів надання послуг з психологічної реабілітації.

 

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2017 року №1057(зі змінами),  Наказом управління соціального захисту населення №68 від 05.07.2021 року, ТОВ «Комплекс оздоровлення та відпочинку «Ірбіс» включений до переліку суб'єктів надання послуг з психологічної реабілітації.