Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 7, 2021

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР на червень 2021

 ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

 

 

на червень 2021

 

 

 

Понеділок, 7 червня

 

 

Останній день подання

 

 

·        звіту із праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за травень

 

 

·        звіту про заборгованість з оплати праці за травень (форма № 3-борг (місячна))

 

 Не зволікайте зі сплатою податку на майно

 В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують жителям Рівненщини, що до 1 липня звітного року податкова служба формує та надсилає платникам податку – громадянам податкові повідомлення-рішення про суми податку на майно, які підлягають сплаті. Зокрема, земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

На сьогодні вже сформовано майже 300 тисяч  податкових повідомлень рішень, які направляються платникам податків. Відповідно, до місцевих бюджетів від фізичних осіб вже надійшло майже 30 млн. гривень цього платежу.

Зауважимо, що фізичні особи несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання.

 

Тож,  зволікати зі сплатою податку на майно не варто. Якщо протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачується сума грошового зобов’язання, то такі платники податків притягуються до відповідальності.

У разі незгоди із сумами, зазначеними в податкових повідомленнях рішеннях, платник має право звернутись до податкових органів за місцем реєстрації для проведення звірки між даними контролюючих органів та даними оригіналів документів на право власності на майно, врахування пільг  та правильності визначення суми податку.

Податок на майно в повному обсязі надходить до місцевих бюджетів, тому громадяни мають бути свідомими свого обов’язку сплати податку, адже за рахунок таких коштів буде фінансуватись добробут їх громад.

 

 Запити на публічну інформацію розглядають своєчасно та якісно

Cтаном на 01.06.2021 до Головного управління ДПС у Рівненській області поштою та електронною поштою надійшло 57 інформаційних запитів, з них майже 70% (39 запитів) - від фізичних осіб, 29% (17 запитів) - від юридичних осіб   та 1 запит від громадської організації.

 

У своїх запитах на інформацію заявники, насамперед, цікавилися інформацією щодо діяльності суб’єктів господарювання,  надання копій документів,  відомостей про третіх осіб,  надання інформації по сплаті податків.

 

За результатами розгляду запитів фахівці податкової  служби області надали вичерпні відповіді на  43 запити (76,8 % від загальної кількості розглянутих документів), відповідно до статті 22 Закону №2939 відмовлено в задоволенні 11 запитів (19,6 % від загальної кількості розглянутих документів), решта – на розгляді.

 

Головним управлінням ДПС у Рівненській області реалізація права кожного на доступ до публічної інформації та надання інформації за запитами здійснюється відповідно до норм закону України від 13.01.20112939 “Про доступ до публічної інформації”.

 Сарненщина COVID-19: важливе станом на 07 червня 2021 року

Станом на 07 червня 2021 року на Сарненщині  виявлено 5 нових випадків захворювання на COVID-19, з них:
  • 4 - м. Сарни;
  • 1 - с. Костянтинівка.

На сьогодні кількість активних хворих становить 144 особи.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9153 випадки захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 172  випадків летальних.

Подолали COVID-19 -  8837 осіб.ПОЛОЖЕННЯ про управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту Сарненської районної державної адміністрації

 

ПОЛОЖЕННЯ

про управління освіти, культури,

охорони здоров’я та спорту

Сарненської  районноїРівненщина отримала свою унікальну квітку-логотип до 30-ї річниці незалежності України

Символи з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів передбачено для кожної області України. Як повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, Рівненщина  отримала свою калейдоскопічну квітку-логотип до 30-річчя незалежності.

«Унікальна квітка-логотип Рівненської області – жовто-блакиті кольори і герб. Такі символи Міністерство культури та інформаційної політики розробило для кожного регіону України. В основі усієї концепції - бачення незалежності як мрії, якої прагнули багато поколінь українців. А квітка - образ, що розкриває ідею держави, що росте та квітне, поєднуючи у собі розмаїття символів», - зазначив Віталій Коваль.

Основний лейтмотив всього проекту – «Ти у мене єдина». Цей девіз - універсальне звернення до країни, квітки, Незалежності, нації.

Під час відзначення 30-ї річниці незалежності України рекомендується використовувати інформаційні продукти, які розміщені в електронному вигляді за посиланням. Наголошується, що їх використання є безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

Додатково розроблять квіти-символи сфер діяльності, як наприклад: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво. Передбачена і спрощена форма логотипу для використання на маленьких форматах.№ 203 від 27.05.2021 року "Про затвердження Положення про управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту Сарненської районної державної адміністрації"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 № 194 від 26.05.2021 року "Про розроблення детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 0,9781 га, для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу на території Сарненського р-ну Рівненської обл. (за межами населеного пункту"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

  

 26  травня 2021  року                                                                                      № 194№ 209 від 02.06.2021 року "Про комісію з питань роботи із службовою інформацією в апараті районної державної адміністрації"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

     Прийняли працівника на роботу – не забудьте повідомити про це податкову

 Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує роботодавцям, що  повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Порядку повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня  2015 року № 413 із змінами та доповненнями до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

 

-        засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг;

 

-        на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

 

-        на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.