Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 25, 2021

№ 229 від 24.06.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 07 вересня 2018 року № 379"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації№ 223 від 17.06.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

     Біля Рівного трасу Н-22 розширять до 16 метрів

На Рівненщині триває ремонт автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне. Траса є ключовою серед об’єктів регіону. Тож дорогу міжнародного значення відновлюють в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».  

Як розповіли в Службі автомобільних доріг у Рівненській області, дорогу ремонтують на 6-кілометровій ділянці (км 150-156). На відтинку працює більше сотні шляховиків та десятки одиниць дорожньо-будівельної техніки.вже збудовано штучну споруду, по лівій стороні повністю влаштовано основу дорожнього одягу, укладено нижні шари асфальтобетонного покриття. Наразі завершується влаштування другого шару асфальтобетону, а до 1 липня планують завершити фінішний шар покриття.

Між селами Карпилівка та Городок на автодорозі Н-22 проїзна частина буде розширена з 9 до 13-16 метрів. Відремонтована дорога буде з’єднуватись з Північною об’їзною в районі «азотівського» кільця.

Після завершення ремонту проїзної частини також зроблять тротуари, встановлять освітлення, дорожні знаки та буде нанесена дорожня розмітка.

Нагадаємо, роботи на цій ділянці були розпочаті у 2018 році, ремонт призупинили для коригування проєкту, аби відремонтована дорога з’єднувалася з новозбудованим Північним обходом Рівного. Цього року об'єкт буде завершено та введено в експлуатацію.

Рівненське пожежне депо готують до здачі в експлуатацію

Пожежна частина, кризовий центр та житловий будинок – усе в одному приміщенні. Унікальне пожежне депо невдовзі запрацює у Рівному.
За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, відкриття об’єкта планується в першій половині липня цього року.

«Завершують довгобуд Рівного завдяки підтримці програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». На сьогодні об’єкт готують до здачі в експлуатацію, зокрема вже отриманий сертифікат з енергоефективності», - повідомив Сергій Подолін. 

На першому поверсі буде знаходитися адміністративне приміщення та диспетчерська зона. На другому відкриють сучасний Центр кризових ситуацій. А верхні три поверхи будуть житловими: там обладнано сучасні 44 одно- та двокімнатні квартири для працівників ДСНС.

Розташування пожежного депо в густонаселеному мікрорайоні «Північний» дасть можливість в рази скоротити час прибуття пожежно-рятувальної техніки до місця виникнення надзвичайної події. 


На Сарненщині працює Моніторингова група з Міністерства розвитку громад та територій України

Робоча група перевіряє об’єкти на відповідність державним будівельним нормам, зокрема, в частині безпеки експлуатації, інклюзивності та новітнім стандартам у розвитку соціальної інфраструктури. В результаті цієї роботи не тільки виявляються вузькі місця в процесі реалізації об’єктів, але й координуються зусилля всіх причетних сторін та організацій задля успішного завершення проектів у заплановані терміни.

Відтак, вчора перший заступник голови Сарненської райдержадміністрації Людмила Мариніна спільно з моніторинговою групою Мінрегіону проінспектували об’єкти « Велике будівництво », що реалізовуються на території Сарненського району, а саме:

будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на вул.Нова,38 в с.Цепцевичі;
реконструкція приймального відділення КНП "Сарненська центральна районна лікарня".     
                                 
Фахівці з технічного нагляду у ході перевірки оцінюють якість будівництва, матеріали, які використовують підрядники, а також дотримання термінів виконання робіт.

Після завершення огляду, інспектор з технічного нагляду моніторингової групи з Мінрегіону зазначив, що приймальне відділення «Сарненської ЦРЛ» одне з кращих реконструйованих відділень на території області.Чесна сплата податків – запорука розвитку громад

Вчора у приміщенні Сарненської райдержадміністрації фахівці обласного управління державної податкової служби провели робочу нараду, на якій обговорили питання наповнення дохідної частини місцевих бюджетів та скорочення податкового боргу.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови Сарненської райдержадміністрації Людмила Мариніна, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук та голови територіальних громад району.

Нарада пройшла в рамках конструктивного діалогу, присутні розглянули резерви наповнення місцевих бюджетів Сарненщини, роботу з платниками податків, які мають борги, земельні питання та легалізацію трудових відносин.

Тема зустрічі викликала активне обговорення. Під час наради керівники територіальних громад та працівники їх фінансових управлінь задавали питання та отримували вичерпні відповіді від податківців.

«У час реформ ми повинні підходити із розумінням до фінансових питань, а голови територіальних громад повинні вміло розпорядитися тим фінансовим ресурсом, який мають в наявності та вживати всіх заходів задля його наповнення», – зазначила Людмила Мариніна.