Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 23, 2021

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 23 червня 2021 року

Станом на 23 червня  2021 року на Сарненщині  виявлено 1  новий випадок захворювання на COVID-19 у смт Рокитне.

На сьогодні кількість активних хворих становить 36 осіб.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9212 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 176  випадків летальних.

Подолали COVID-19 -  9000 осіб.Кращих державних службовців Сарненщини відзначили Почесними грамотами з нагоди професійного свята – Дня державної служби України

Сьогодні, 23 червня, у Сарненській райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби України.

Державних службовців Сарненщини прийшли привітати голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук, перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець.

Звертаючись до присутніх із  вітальним словом, голова Сарненської райдержадміністрації  Олександр Кохан зауважив: «Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства! Я радий тому, що маю честь працювати в команді найкращих людей і професіоналів своєї справи. Людей, які своєю повсякденною кропіткою роботою доводять, що зміни можливі. Ви – саме ті люди, які потрібні нашій країні сьогодні».

За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята кращих державних службовців нагороджено Почесними грамотами Рівненської обласної державної адміністрації, Сарненської районної державної адміністрації, Сарненської районної ради та Сарненської міської ради. 

До слова, щорічно 23 червня в Україні відзначають День державної служби України. Це професійне свято було засноване в 2003 році Указом Президента України № 291/2003. Приводом для прийняття нового святкового дня стала зростаюча роль працівників державної служби у всіх галузях життя українських громадян.З Днем державної служби!

Шановні державні службовці Сарненщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!
Хочу зазначити, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.

У цей святковий день, хочу подякувати Вам за самовіддану працю, підтримку і взаєморозуміння. Спільно, такою міцною командою, ми зробимо ще багато добрих справ задля розвитку нашого району, області, нашої рідної України.

Бажаю міцного здоров’я, миру, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків, відданості державній справі, наснаги і бажання працювати для блага народу України.

З повагою,
голова Сарненської райдержадміністрації
Олександр КОХАН