Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 2, 2021

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 02 червня 2021 року

Станом на 02 червня 2021 року  на Сарненщині  виявлено 9 нових випадків захворювання на COVID-19, з них:
  • 1 - м. Сарни;
  • 2 - с. Корост;
  • 2 - с. Масевичі;
  • 1 - с. Вежиця;
  • 1 - с. Городець;
  • 1 - с. Орв’яниця;
  • 1 -  с. Рудня.
На сьогодні кількість активних хворих становить 241 особа.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9113 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 171  випадків летальних.
Подолали COVID-19 -  8701 особа. 
Нові можливості для ФОПів в застосунку «Дія»

 В Головному управлінні ДПС у Рівненській області  інформують, що  завдяки масштабному оновленню революційних послуг Мінцифи, яка 17 травня 2021 року під час Diia Summit 2.0. презентувала «Податкову в декілька кліків як нову реальність для українських підприємців», для ФОПів з’явилися нові можливості в застосунку «Дія». Відтепер для них стало ще доступнішим задекларувати доходи, сплатити податки і збори, переглянути декларації та розрахунки за минулі періоди онлайн.

Всі процеси максимально автоматизовані, з допомогою «Дії» декларацію можна подати завдяки «Дія.Підпису» – кваліфікованому електронному підпису у смартфоні. 

Однією з переваг при заповненні декларації  в цьому застосунку є те, що підприємці мають вибір, а саме: підключити інтеграцію з банком, в такому випадку сума доходів для розрахунку, для прикладу Декларації платника єдиного податку, буде підтягуватись автоматично, або ж вказати таку суму доходу вручну. 

Також в «Дії» можна звірити реєстраційні дані ФОП, суми нарахованих та сплачених податків і зборів, наявність заборгованості чи переплати. Для зручності платники зможуть  отримувати сповіщення про стан розгляду поданої до податкових органів декларації, чи прийнято таку декларацію або ж відхилено, чи потрібно внести відповідні виправлення. 

Все це заощадить час, кошти та сили підприємцям. Крім того, будуть пуш-сповіщення, щоб  не пропустити дедлайн та не платити штрафні санкції.

Зверніть увагу що на порталі «Дія» також можна скористатися  вищеперерахованими послугами. Громадяни - платники податку на нерухоме майно можуть провести звірку щодо об’єктів оподаткування

 В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують жителям Рівненщини, що відповідно до норм Податкового кодексу України, фізичні особи, які мають у власності квартири, будинки, об’єкти нежитлової нерухомості, земельні ділянки є платниками податку за таке майно.

Нарахування відповідних податків здійснюють органи податкової служби. Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити  надсилаються  платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Обов’язок щодо сплати податку виникає у громадян протягом 60 календарних днів з моменту вручення відповідного повідомлення.

Громадянам треба слідкувати за правильністю та вчасністю здійснення нарахування податку на нерухоме майно, бо навіть якщо контролюючий орган не надіслав ППР, сплата податку не відміняється.   Відповідно до вимог Податкового кодексу фахівці податкової служби мають право нарахувати відповідний податок з урахуванням строків давності, тобто за останні три роки.

У разі якщо платник виявив розбіжності між даними, зазначеними в повідомленні – рішенні та даними, зазначеними в документах на право власності на об’єкт, що підлягає оподаткуванню, він може звернутися до державної податкової інспекції за місцем реєстрації для проведення звірки.Цифра дня: територіальні громади Рівненщини отримали 2,6 млрд. грн. податкових платежів

 За п’ять місяців 2021 року до місцевих скарбниць Рівненської області надійшло 2 606 млн. грн. податкових платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 477 млн. грн., або плюс 22,4 відсотка. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.

Найбільше місцеві бюджети отримали від сплати таких платежів: податку на доходи фізичних осіб - 1827,0 млн. грн., єдиного податку -359,8 млн. грн., плати за землю – 195,2 млн. грн., акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції - 55,5 мільйонів гривень.

Керівник податкової служби області зазначив, що свідоме та добросовісне виконання покладених на платників обов’язків зі сплати податків, зборів та платежів, контроль за сплатою яких покладено на органи ДПС, відкриті та прозорі відносини з бізнесом забезпечують фінансування місцевого бюджету та соціальну стабільність області в цілому. Сподіваємось, що така позитивна динаміка збережеться і в подальшому.Транзит в обхід обласного центру: поблизу Житина будують 6 км нової дороги

6 кілометрів нової дороги вже можна побачити поблизу села Малий Житин, що на Рівненщині. Транзитний автошлях йтиме в обхід Рівного в напрямку Луцька, аби таким чином розвантажити обласний центр від транспорту та захистити від руйнування доріг.

Дорогу прокладають «з нуля», будівельники вже частково заасфальтували кільцеву дорогу.

Нагадаємо, Північний обхід Рівного будують в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Як триває будівельний процес на дорозі державного значення Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне – дивіться у відеозвіті за посиланням: fb.watch/5SXygMTrYn/Робочі поїздки голови райдержадміністрації в територіальні громади Сарненщини тривають

Вчора голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан  спільно з першим заступником Людмилою Мариніною відвідали Старосільську територіальну громаду.

У ході зустрічі Старосільський сільський голова Михайло Кузьмич ознайомив керівництво району зі станом справ у територіальній громаді, її здобутками та питаннями, що потребують вирішення.

Спільно ознайомилися з роботою центру надання адміністративних послуг, в якому мешканці 4 сіл громади відтепер отримують послуги належного рівня.

За словами голови райдержадміністрації, це яскравий приклад децентралізації, коли всі питання вирішуються на місці максимально швидко, оперативно, доступно та прозоро. Відтак, місцевим громадянам не потрібно за отриманням довідок їхати до смт Рокитне, як це було раніше.
Наступним етапом поїздки став огляд пекарні при КП «Благоустрій», яку відкрили для того, щоб жителі громади отримали робочі місця та були забезпечені свіжим хлібом власного виробництва. На сьогодні в пекарні працює 13 осіб, які випікають та реалізовують понад 500 одиниць продукції в день. Хліб під торговою маркою «Старосільський хліб» користується попитом не тільки у жителів громади, а й у жителів прилеглих населених пунктів.

Також у рамках візиту Олександр Кохан та Людмила Мариніна відвідали БО «Будинок милосердя Рокитнівщини», в якому на теперішній час проживає 14 підопічних – це жителі не тільки Старосільської громади, а й з інших районів області та регіонів України. Найманих працівників у закладі немає, але доглядати за підопічними допомагають волонтери.

«Вчинки керівника установи Валерія Кузьмича викликають захоплення та повагу. В свою чергу, нашим основним завданням є збереження та допомога таким закладам», - зазначив Олександр Кохан.

Під час візиту до територіальної громади керівники району оглянули стан справ пожежного депо, КНП «Старосільський ЦПМСД», Старосільський навчально-виховний комплекс, заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст., «Інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами» та оглянули проблемні ділянки доріг, які потребують ремонту.

Після огляду зазначених об’єктів голова Сарненської райдержадміністрації спільно з сільським головою Миколою Кузьмичем обговорили перспективи та напрямки взаємодії з метою подальшого розвитку інфраструктури та соціальних об’єктів територіальної громади.№ 202 від 27.05.2021 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

     27 травня  2021  року                                                                              № 202№ 191 від 25.05.2021 року "Про районну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Сарненському районі на період до 2023 року"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

      25  травня  2021 року                                                                            № 191

 

Про районну цільову програму
підвищення рівня безпеки дорожнього
руху в Сарненському районі
на період до 2023 року

 

 № 190 від 25.05.2021 року "Про підсумки опалювального сезону 2020-2021 року та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Сарненського району до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

25 травня 2021 року                                                                                  № 190