Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 17, 2021

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 17 червня 2021 року

Станом на 17 червня  2021 року на Сарненщині  не виявлено нових випадків  захворювання на COVID-19.

На сьогодні кількість активних хворих становить 54  особи.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9193  випадки захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 175  випадків летальних.

Подолали COVID-19 -  8964 особи.

У Сарненській райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Виконуюча обов’язки голови Сарненської райдержадміністрації Людмила Мариніна спільно з головою Сарненської районної ради  Ярославом Яковчуком привітали присутніх у залі працівників сфери охорони здоров’я району.

«Немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика. Адже, незважаючи ні на що, для лікаря понад усе є пацієнт, його здоров’я і повноцінне життя. І в цьому ми переконалися у важкі часи пандемії. У ваших руках — складна і відповідальна справа. Тож бажаю вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя та нових професійних здобутків», - зазначила Людмила Мариніна у вітальному слов

Також у  рамках урочистого заходу  кращих медичних працівників Сарненського району було нагороджено почесними грамотами Рівненської обласної ради, Сарненської райдержадміністрації та Сарненської районної ради.

Святковий настрій присутнім подарували викладачі Музичної школи Дубровицької міської ради. № 222 від 16.06.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

     Робоча нарада щодо стану та шляхів розвитку освітньої галузі Дубровицької територіальної громади

Вчора виконуюча обов’язки голови Сарненської райдержадміністрації Людмила Мариніна спільно з начальником управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту Сарненської райдержадміністрації Оксаною Кондратюк провели робочу зустріч з головою Дубровицької територіальної громади Богданом Микульським та начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради Ніною Стасюк.

На нараді обговорили ряд важливих питань, що стосувалися подальшого розвитку освітньої галузі в громаді, окреслили основні завдання щодо організації якісного навчально-виховного процесу.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили питанням формування мережі закладів освіти територіальної громади та реалізації Стратегії розвитку освітньої галузі Дубровицької міської ради на 2021-2025 роки.

Аналіз шкільної мережі Дубровицької громади свідчить про те, що у населених пунктах функціонують багато шкіл з малою наповнюваністю учнів, тому керівництво Дубровицької територіальної громади планує провести ряд заходів по оптимізації освітньої мережі.

Також під час зустрічі було обговорено стан фінансування галузі освіти, забезпеченість фонду оплати праці для педагогічних працівників закладів середньої освіти за рахунок державної освітньої субвенції, утримання навчальних закладів за рахунок місцевого бюджету, підвезення учнів шкільними автобусами та інші проблемні питання.

Людмила Мариніна зазначила, що при організації освітнього процесу перш за все ми маємо врахувати інтереси дитини та забезпечити надання якісних освітніх послуг, звернувши увагу на максимальне наближення освітнього закладу до місця проживання дитини. Окрім того, зауважила, що згідно чинного законодавства України у галузі освіти , батьки мають право обирати освітній заклад у відповідності до потреб дитини.

У ході наради представники райдержадміністрації надали пропозиції щодо врегулювання проблемних питань.

На завершення робочої поїздки Людмила Мариніна зустрілась з педагогічним колективом Кривицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубровицької міської ради, оптимізацію якої, відповідно до Стратегії розвитку освітньої галузі Дубровицької міської ради на 2021-2025 роки, планується провести у 2021 році.