Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 14, 2021

Кількість суб’єктів господарювання на Рівненщині зростає

 Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області,  станом на 01.06.2021 року  загальна кількість платників податків, які зареєстровані в  Рівненській області, становить 63336 суб’єктів господарювання юридичних та фізичних осіб. Незважаючи на всі складнощі, які Україна відчуває через COVID, у поточному році більше 3 тисяч суб’єктів господарювання започаткували власну справу.

 

Наразі податкова служба максимально використовує електронний формат спілкування. Станом на початок червня більше 88% платників вже звітують в цифровому форматі  (юридичні – 92%, фізичні особи – 85%). Крім того, значна частка адмінпослуг теж реалізується в електронній формі.

 

Податкова служба  продовжує  розширяти спектр таких дистанційних послуг. Відтепер платники, користуючись порталом «Дія», можуть  в режимі онлайн задекларувати доходи, сплатити податки і збори, переглянути декларації та розрахунки за минулі періоди.

 Інформаційно-довідкові послуги з питань оподаткування можна безкоштовно отримати в Контакт-центрі ДПС

 В Головному управлінні ДПС у Рівненській області пропонують платникам податків скористатись послугами Контакт-центру ДПС, який надає суб’єктам господарювання та громадянам інформаційно-довідкові послуги з питань оподаткування, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, а також щодо роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС.

 

Відповіді надаються за визначенням абонента: телефоном, факсом, електронною поштою.
Також Контакт-центр приймає:

 

·         звернення заявників на сервіс «Пульс»;

 На захист довкілля платники Рівненщини перерахували майже 27 млн грн екологічного податку

 У Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, екологічний податок сплачується суб’єктами господарювання за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, у тому числі за викиди двоокису вуглецю, скиди забруднюючих речовин, безпосередньо, у водні об’єкти, розміщення та тимчасове зберігання відходів.  

 

За п’ять місяців 2021 року платники екологічного податку Рівненщини сплатили  до бюджету 26,9  млн  грн цього податку. Зокрема, до державного бюджету  перераховано 18,7 млн  грн, до місцевих бюджетів – 8,2 млн гривень.

 

Керівник податкової служби області Віталій Чуй зазначає, що кошти від сплати екологічного податку направляються до спеціальних фондів державного та місцевих бюджетів і являються основним джерелом фінансування екологічних програм, спрямованих на захист довкілля від негативного впливу господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

 

 

 Сарненщина COVID-19: важливе станом на 14 червня 2021 року

Станом на 14 червня  2021 року на Сарненщині  не виявлено  нових випадків захворювання на COVID-19.

На сьогодні кількість активних хворих становить 75  осіб.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9182 випадки захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 172  випадків летальних.
Подолали COVID-19 -  8935 осіб. 


Для жителів Сарненщини з 1 липня стартує сезонний пропуск у ліси Білорусі

Прикордонними відомствами України та Республіки Білорусь досягнуто домовленостей щодо пропуску у 2021 році мешканців прикордонних населених пунктів Сарненського району через українсько-білоруських державний кордон для збору дикоросів (ягід, грибів, горіхів, лікарських трав та ін.) на території Республіки Білорусь.

«Щоб попередити масові порушення режиму державного кордону між прикордонниками України та Білорусі було досягнуто домовленостей про сезонний пропуск громадян для збору дикоросів. Як результат, місцеві жителі прикордонних населених пунктів Рівненської області мають можливість перетинати кордон та збирати чорницю, журавлину й гриби на території лісгоспу Республіки Білорусь», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Такий пропуск буде здійснюватися в пунктах спрощеного пропуску «Познань», «Березове», «Дроздинь» у межах ділянки відповідальності відділу прикордонної служби «Березове» щоденно в два періоди: з 1 липня по 10 серпня 2021 року (з 06.00 год. до 22.00 год.) та з 1 вересня по 15 листопада 2021 року (з 06.00 год. до 20.00 год.) з поверненням на територію України у день перетину державного кордону.

Державний збір за перебування і пересування в прикордонній смузі і прикордонній зоні із 2021 року не здійснюється.№ 218 від 10.06.2021 року "Про створення комісії з інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації