Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 31, 2021

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 31 травня 2021 року

Станом на 31 травня  2021 року  на Сарненщині не виявлено нових випадків захворювання на COVID-19.

На сьогодні кількість активних хворих становить 299 осіб.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9099 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 169  випадків летальних.
Подолали COVID-19 -  8631 особа. 


У Сарненській РДА відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації

Сьогодні 31 травня 2021 року у приміщенні Сарненської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кохана.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Любов Мацигон,  керівник апарату райдержадміністрації Тамара Пупко, начальник Сарненського районного центру зайнятості Віктор Пацьола, начальник управління Державної казначейської служби України в Сарненському районі Надія Петровчук, начальник Сарненського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області Анатолій Титечко, в.о. начальника Сарненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Наталія Тушаковська та керівники управлінь, відділів й інших структурних підрозділів райдержадміністрації

На апаратній нараді керівники прозвітували про виконану роботу за попередні 2 тижні та під час доповідей  зазначали  актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, освіти, спорту, благоустрою.

Зокрема, було обговорено питання стану проведення вакцинації проти Covid-19 у районі, роботи з благоустрою, стан проведення основної сесії ЗНО та інші питання.

За результатами наради головою райдержадміністрації були надані доручення відповідальним керівникам для відпрацювання проблемних питань у межах повноважень.Північній обхід будують за програмою Президента України "Велике будівництво"

На Рівненщині триває процес будівництва Північного обходу міста Рівне.

Так, в активному режимі працюють дорожники поблизу села Кустин.

Нагадаємо, дороги оновлюють по всій Рівненщині. Працюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Над чим наразі працюють будівельники на трасі Н-22 - Ходоси - Кустин на 4 км – дивіться  у відеозвіті.
         
 Глава держави сьогодні 31 травня візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука»

Президент України Володимир Зеленський у понеділок візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука», який триватиме у столиці з 31 травня до 2 червня.

Учасники заходу, зокрема представники Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Міністерства освіти і науки, українські педагоги, освітяни, науковці, західні партнери, фахівці та експерти, дискутуватимуть на теми сучасних тенденцій в освіті й науці, трансформації освітнього процесу в Україні.

Крім того, під час форуму обговорюватимуться питання української освіти й науки у світовому вимірі, цифровізація та популяризація науки, облаштування комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу.

Буде приділена увага й ролі сучасного університету як майданчика для досліджень, питанням залучення молоді в науку та підтримки молодих учених.

Стежте за трансляцією на YouTube-каналі: youtube.com/channel/UC7ThkuaEYwKIoKWWBKN3Hmw

А також на фейсбук-сторінці: facebook.com/Forum.Ukraine30