Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 28, 2021

№ 200 від 27.05.2021 року "Про затвердження передавального акту відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації "

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 27  травня  2021 року                                                                                    200

 

№ 192 від 25.05.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 лютого 2021 року № 77 «Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації»"

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

 

 

25 травня 2021 року                                                                                        № 192

 

ПОЛОЖЕННЯ про управління соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації

 
1. Управління соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації (далі - управління) утворюється головою Сарненської райдержадміністрації, входить до її складу і в межах Сарненського району забезпечує виконання покладених на управління завдань.
2. Управління підпорядковане голові Сарненської райдержадміністрації, а також підзвітне і підконтрольне  Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації.
3. Управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики, розпорядженнями голови районної державної адміністрації, а також положенням про управління.
4. Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної соціальної політики у Сарненському районі у сфері соціального захисту населення, що включає:
1) забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, дітей, внутрішньо переміщених осіб, підтримки сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних, молодих сімей, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівності прав чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, виконання програм і заходів у цій сфері;


«Велике будівництво»: у Рівному завершили реконструкцію приймального відділення

У Рівному завершились будівельні роботи приймального відділення обласної клінічної лікарні. Повністю оновлюють та модернізують заклад завдяки програмі Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У медзакладі облаштували просторі світлі кабінети, встановили меблі та необхідне медичне обладнання. Наразі завершується під’єднання приміщення до електричних мереж.

Відтепер допомога надаватиметься значно швидше, а люди отримуватимуть якісніші медичні послуги. 

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 28 травня 2021 року

Станом на 28 травня  2021 року  на Сарненщині виявлено 36 нових випадків захворювання на COVID-19, з них:

 • 11 - м. Сарни;
 • 1 - м. Дубровиця;
 • 1 - смт Клесів;
 • 3 - с. Мале Вербче;
 • 3 - с. Люхча;
 • 3 - с. Велихів;
 • 2 - с. Іванівка;
 • 2 - с. Зарів'я;
 • 2 - с. Корост;
 • 1 - с. Федорівка;
 • 1 - с. Дубки;
 • 1 - с. Глушиця;
 • 1 - с. Зносичі;
 • 1 - с. Угли;
 • 1 - с. Чабель;
 • 1 - с. Тутовичі;
 • 1 - с. Кисоричі.


ПОЛОЖЕННЯ про фінансове управління Сарненської районної державної адміністрації

 

1. Фінансове управління Сарненської районної державної адміністрації (далі – фінансове управління) утворюється головою Сарненської районної державної адміністрації, входить до її складу, підпорядковується голові районної державної адміністрації, а також підзвітне і підконтрольне департаменту фінансів, департаменту економічного розвитку і торгівлі, департаменту агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації.

 

2. Фінансове управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами міністерств, розпорядженнями голови районної державної адміністрації,  а також цим Положенням.

Фінансове управління керується також наказами директора департаменту фінансів,  департаменту економічного розвитку і торгівлі, департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації, прийнятими у межах його компетенції.Північна об’їзна навколо обласного центру: тривають роботи на всіх ділянках першої та другої черг

На Рівненщині триває процес будівництва Північного обходу міста Рівне.
Паралельно тривають роботи на всіх ділянках першої та другої черг: на реконструкції 4- кілометрової ділянки існуючої дороги Т-18-32, будівництві естакади над яром, нової дороги та шляхопроводу над залізницею.
Дороги оновлюють по всій Рівненщині. Працюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
На відео - Н-18-32 /Н-22/ - Ходоси - Кустин - /Н-25/. Об'їзна м. Рівне. с. Кустин. 


До відома громадян: майно особи, яка має податковий борг, передається у податкову заставу

 Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що станом на 01.05.2021 року на Рівненщині загальна сума боргу громадян по сплаті податків складає 119221,6 тис. грн., з них  податок на землю - 23645,4 тис. грн., податок на нерухоме майно - 15219,6 тис. грн., транспортний податок - 556,4 тис. грн. Крім того громадяни, заборгували  до бюджету 36251,4 тис. грн. ПДФО та 2461,3 тис. грн. військового збору.

Звертаємо увагу, що громадяни, які не зареєстровані суб’єктами господарювання, можуть перевірити наявність податкового боргу через Електронний кабінет платника на сайті ДПС України. При зверненні до зазначеного меню https://cabinet.tax.gov.ua Електронного кабінету відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по відкритих інтегрованих картках платника. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, що сертифікований у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.