Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 26, 2021

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 26 травня 2021 року

Станом на 26 травня  2021 року  на Сарненщині виявлено 14 нових випадків захворювання на COVID-19, з них:
 • 3 - м. Сарни;
 • 4 - смт Рокитне;
 • 2 - смт Клесів;
 • 1 - с. Іванівка;
 • 1 - с. Тріскині;
 • 1 - с. Немовичі;
 • 1 - с. Угли;
 • 1 - с. Буда.

На сьогодні кількість активних хворих становить 310 осіб.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9030 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 166 випадків летальних.

Подолали COVID-19 -  8554 особи.Голова Сарненської РДА оглянув відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у с. Висоцьк

25 травня, перебуваючи з робочим візитом на території Висоцької територіальної громади, голова Сарненської  райдержадміністрації Олександр Кохан спільно з заступником Любов Мацигон відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

Головною метою візиту була перевірка забезпечення якісними та належними умовами проживання в закладі, в якому на сьогоднішній день проживає 27 підопічних. Загалом догляд за підопічними по стаціонарному відділенню здійснює 21 працівник, а також 6 соціальних робітників надають надомні соціальні послуги.

Директор закладу Ірина Креденсир ознайомила присутніх з роботою установи, а також поділилась планами на майбутнє, зокрема, щодо подальшого розвитку напрямків надання якісних послуг підопічним.

Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан наголосив, що особисто переконався, в тому що підопічні закладу забезпечені якісними та комфортними умовами проживання, кваліфікованим обслуговуванням та належним доглядом. 


Вчора голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан здійснив робочий візит до Висоцької територіальної громади

У ході робочої поїздки очільник району відвідав контрольно-пропускний пункт у с. Городище, з роботою якого присутніх ознайомив начальник відділу прикордонної служби Олег Луцишин.

Олег Луцишин зазначив, що окрім радіологічного, митного та прикордонного контролю, пункт пропуску «Городище» може здійснювати санітарний, фітосанітарний, ветеринарний, екологічний контроль та контроль Служби міжнародних автомобільних перевезень.

Також перебуваючи на території Висоцької громади Олександр Кохан  оглянув насосну станцію «Висоцьк», робота якої захищає прилеглі населені пункти від підтоплень. Начальник Північного міжрайонного управління водного господарства Віктор Мельникович ознайомив детальніше з проблемами роботи станції, причинами підйому води та поділився планами по вирішенню цих питань. До слова, дану підстанцію почали ремонтувати з 22 квітня поточного року.

Наступним етапом поїздки голови РДА став огляд ДП «Висоцьке лісове господарство», де директор Віталій Торчило ознайомив з матеріально-технічною базою та готовністю підприємства до пожежо-небезпечного періоду.
Загальна площа господарства становить 36131,5 га, до складу якого входить 6 лісництв та Удрицький нижній склад. ДП «Висоцьке лісове господарство» є одним з найбільших платників податків на території Висоцької територіальної громади.
Також у рамках робочого візиту керівник району  спільно з заступником голови райдержадміністрації Любов Мацигон оглянули об’єкти комунальної інфраструктури Висоцької громади. Зокрема:

 • Висоцьку ЗОШ І-ІІІ ст.;
 • КНП «Висоцький ЦПМСД»;
 • центр надання адміністративних послуг;
 • поліцейську станцію;
 • дороги комунальної власності, що потребують ремонту.


На Сарненщині представили керівника районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

25 травня начальник ГУ ДСНС України в Рівненській області Сергій Крук представив особовому складу підрозділу та присутнім представникам органів влади новопризначеного начальника Сарненського районного управління ГУ  ДСНС України у Рівненській області Сергія Мосійчука

Даний підрозділ утворено на Сарненщині внаслідок реорганізації, у зв'язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої.

Участь в офіційному представленні новопризначеного керівника  взяв голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан., голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук та Сарненський міський голова Руслан Серпенінов.

Олександр Кохан у вітальному слові подякував новопризначеному керівнику за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну готовність до боротьби з надзвичайними ситуаціями.

Побажав мудрості у прийнятті важливих рішень, стратегічності у роботі та головне - здоров'я - щоб успішно втілити у життя всі плани та задуми.№ 186 від 21.05.2021 року "Про проведення планового внутрішнього аудиту в комунальному підприємстві «Зелений край» Сарненської районної ради "

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

21   травня 2021 року                                                                           № 186

№ 173 від 06.05.2021 року "Про затвердження Положення про службу у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації "

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

06 травня 2021 року                                                                                 № 173

 № 173 від 06.05.2021 року "Про затвердження Положення про службу у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації "

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

06 травня 2021 року                                                                                 № 173