Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 18, 2021

№ 180 від 14.05.2021 року "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та ......"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

                                                               

 № 144 від 13.04.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 26 липня 2019 року № 239"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

                                                           № 143 від 13.04.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 листопада 2008 року № 566 “Про створення районної комісії з питань захисту прав дитини”"

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

 

13  квітня 2021 року                                                                                   № 143На Рівненщині формують списки освітян на вакцинацію від COVID-19

Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19 працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту.

Відтак, освітяни Рівненщини, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням можуть отримати щеплення проти COVID-19.

Як повідомили в департаменті цивільного захисту і охорони здоров’я населення ОДА, наразі управління освіти і науки ОДА готує відповідні списки освітян.

Після чого вже сформований перелік передадуть до Центру первинної медико-санітарної допомоги. Далі мобільні бригади виїжджатимуть для щеплення освітян.

Варто зазначити, що вакцинація інших працівників сфери освіти розпочнеться після отримання регіонами нової партії вакцини Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 18 травня 2021 року

Станом на 18 травня  2021 року  на Сарненщині виявлено 18 нових  випадків захворювання на COVID-19, з них:
 • 2 - м. Сарни;
 • 1 - м. Дубровиця;
 • 7 - смт Рокитне;
 • 1 - смт Томашгород;
 • 3 - с. Старе Село;
 • 1 - с. Порубка;
 • 1 - с. Літвиця;
 • 1 - с. Ремчиці;
 • 1 - с. Орлівка.


Мінцифри почало збір офіційних заявок для отримання інтернет-субвенції

До 28 травня включно триватиме прийом офіційних заявок від голів громад для участі у проекті “Інтернет-субвенція”. Заповнити заявку можна на порталі Дія: https://bit.ly/3hxQgfY.

Під час подання заявок варто звернути увагу на головні критерії відбору — ціну і соціальний ефект. Субвенцію отримає громада на ті села, яким від найменшої суми фінансування буде найбільше користі. Пріоритетність населених пунктів визначатиметься за формулами, що визначені у постанові КМУ, які враховують кількість жителів сіл і кількість об’єктів соціальної інфраструктури (шкіл, дитсадків, ЦНАПів, медзакладів, бібліотек та інших соцоб’єктів).

У проекті йдеться виключно про оптичні мережі.Рівненщина долучається до Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

В Україні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху. Рівненська область також приєдналася до 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме у всьому світі з 17 по 23 травня.

Так, світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на поліпшення ситуації щодо дорожньо-транспортної аварійності. Наразі проходить І етап  Тижня, другий - триватиме із 15 по 21 листопада 2021 року.

6-тий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із основних причин ДТП і відбуватиметься під гаслом #StreetsForLife #Love30. Тобто акцентуватиме увагу на обмеженнях швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год в межах житлових та пішохідних зон у містах.

Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про належну транспортну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.Мінрегіон запрошує до участі у всеукраїнському конкурсі журналістських робіт

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

До участі в Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

 • онлайн-публікація;
 • стаття в друкованому ЗМІ;
 • радіометеріал;
 • відеоматеріал.

Матеріали мають бути опублікованими вперше у період з 1 січня до 30 вересня 2021 року.

Конкурсні роботи подаються до 18.00 30 вересня 2021 року.