Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 14, 2021

№ 142 від 13.04.2021 "Про районний план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

13 квітня  2021 року                                                                                    № 142

Про районний  план заходів із вшанування подвигу
учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті
Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 112-р «Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29 березня 2021 року № 228 «Про обласний план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки», з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві:Diia Summit 2.0 – які нові цифрові послуги запустять у Дії вже 17 травня?

17 травня Міністерство цифрової трансформації спільно з Президентом України Володимиром Зеленським та Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем представлять нові послуги та можливості Дії. 

Саміт відбудеться в рамках форуму «Україна 30. Цифровізація».

Буде презентовано більше 10 нових революційних цифрових продуктів та онлайн-послуг, серед яких:

- зміна місця реєстрації онлайн;

- автоматична реєстрація ФОП;

- спрощена система сплати податків і подання декларацій у Дії;

- електронний підпис у смартфоні;

- нові послуги для водіїв та бізнесу.

«В епоху пандемії світ відчуває гостру потребу в можливості дистанційно працювати, навчатися та отримувати державні послуги. Ми робимо ще один крок до побудови цифрової держави, у центрі якої – людина. Наша мета – зробити Україну найзручнішою країною у світі з точки зору отримання послуг для громадян та бізнесу», – коментує Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Долучитися до онлайн-події може кожен 17 травня о 10:30 год. на сайті: https://summit.diia.gov.ua/

 


На Сарненщині відкрили перші в області поліцейські фронт-офіси

Відкритий прозорий офіс запрацював на базі Сарненського районного відділу поліції.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, начальник ГУ Нацполіції в Рівненській області Олексій Камишанський, керівник Управління СБУ в Рівненській області Андрій Тимченко та очільник Рівненської обласної прокуратури Андрій Рудницький спільно проінспектували роботу новоствореного фронт-офісу.

 «Разом з колегами-правоохоронцями особисто переконався в тому, що це не лише зручний простір, а й кардинально інший підхід до роботи. Тут надають консультації, приймають звернення, записуються на особистий прийом, дізнаються інформацію про кримінальне провадження та інше. І все це прозоро та відкрито»,  – зазначив Віталій Коваль.

Поліцейський фронт-офіс – це нова модель первинної комунікації із громадянами. Він орієнтований на максимальну результативність, оперативне надання поліцейських послуг та комфортні умови для громадян. Саме приміщення спроєктовано за європейськими стандартами роботи: замість заґратованого вікна для відвідувачів створено відкритий простір з прозормим стінами і системою відеоспостереження.