Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 2021

Травень 31st

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 31 травня 2021 року

Станом на 31 травня  2021 року  на Сарненщині не виявлено нових випадків захворювання на COVID-19.

На сьогодні кількість активних хворих становить 299 осіб.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9099 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 169  випадків летальних.
Подолали COVID-19 -  8631 особа. 


У Сарненській РДА відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації

Сьогодні 31 травня 2021 року у приміщенні Сарненської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кохана.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Любов Мацигон,  керівник апарату райдержадміністрації Тамара Пупко, начальник Сарненського районного центру зайнятості Віктор Пацьола, начальник управління Державної казначейської служби України в Сарненському районі Надія Петровчук, начальник Сарненського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області Анатолій Титечко, в.о. начальника Сарненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Наталія Тушаковська та керівники управлінь, відділів й інших структурних підрозділів райдержадміністрації

На апаратній нараді керівники прозвітували про виконану роботу за попередні 2 тижні та під час доповідей  зазначали  актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, освіти, спорту, благоустрою.

Зокрема, було обговорено питання стану проведення вакцинації проти Covid-19 у районі, роботи з благоустрою, стан проведення основної сесії ЗНО та інші питання.

За результатами наради головою райдержадміністрації були надані доручення відповідальним керівникам для відпрацювання проблемних питань у межах повноважень.Північній обхід будують за програмою Президента України "Велике будівництво"

На Рівненщині триває процес будівництва Північного обходу міста Рівне.

Так, в активному режимі працюють дорожники поблизу села Кустин.

Нагадаємо, дороги оновлюють по всій Рівненщині. Працюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Над чим наразі працюють будівельники на трасі Н-22 - Ходоси - Кустин на 4 км – дивіться  у відеозвіті.
         
 Глава держави сьогодні 31 травня візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука»

Президент України Володимир Зеленський у понеділок візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука», який триватиме у столиці з 31 травня до 2 червня.

Учасники заходу, зокрема представники Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Міністерства освіти і науки, українські педагоги, освітяни, науковці, західні партнери, фахівці та експерти, дискутуватимуть на теми сучасних тенденцій в освіті й науці, трансформації освітнього процесу в Україні.

Крім того, під час форуму обговорюватимуться питання української освіти й науки у світовому вимірі, цифровізація та популяризація науки, облаштування комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу.

Буде приділена увага й ролі сучасного університету як майданчика для досліджень, питанням залучення молоді в науку та підтримки молодих учених.

Стежте за трансляцією на YouTube-каналі: youtube.com/channel/UC7ThkuaEYwKIoKWWBKN3Hmw

А також на фейсбук-сторінці: facebook.com/Forum.Ukraine30Травень 28th

№ 200 від 27.05.2021 року "Про затвердження передавального акту відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації "

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 27  травня  2021 року                                                                                    200

 

№ 192 від 25.05.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 лютого 2021 року № 77 «Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації»"

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

 

 

25 травня 2021 року                                                                                        № 192

 

ПОЛОЖЕННЯ про управління соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації

 
1. Управління соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації (далі - управління) утворюється головою Сарненської райдержадміністрації, входить до її складу і в межах Сарненського району забезпечує виконання покладених на управління завдань.
2. Управління підпорядковане голові Сарненської райдержадміністрації, а також підзвітне і підконтрольне  Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації.
3. Управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики, розпорядженнями голови районної державної адміністрації, а також положенням про управління.
4. Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної соціальної політики у Сарненському районі у сфері соціального захисту населення, що включає:
1) забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, дітей, внутрішньо переміщених осіб, підтримки сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних, молодих сімей, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівності прав чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, виконання програм і заходів у цій сфері;


«Велике будівництво»: у Рівному завершили реконструкцію приймального відділення

У Рівному завершились будівельні роботи приймального відділення обласної клінічної лікарні. Повністю оновлюють та модернізують заклад завдяки програмі Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У медзакладі облаштували просторі світлі кабінети, встановили меблі та необхідне медичне обладнання. Наразі завершується під’єднання приміщення до електричних мереж.

Відтепер допомога надаватиметься значно швидше, а люди отримуватимуть якісніші медичні послуги.