Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 5, 2021

Дата

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 05 квітня 2021 року

Станом на 05 квітня 2021 року на Сарненщині виявлено 17 нових  випадків захворювання на COVID-19:

  • 6 жителів смт Клесів;
  • 2 - с. Клесів;
  • 2 - с. Хочин;
  • 2 - с. Берестя;
  • 1 - с. Крупове;
  • 1 - с. Карпилівка;
  • 1 - с. Колки;
  • 1 - с. Лютинськ;
  • 1 - с. Селець.

На сьогодні кількість активних хворих становить 858  осіб.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 7069  випадків  захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 114 випадків летальних.

Подолали COVID-19 -  6097 осіб. 


Відбулася чергова урочиста відправка призовників Сарненщини до лав Збройних Сил України!

05 квітня 2021 року у Сарненському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки урочисто провели 14 юнаків до лав Збройних Сил України.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями до призовників та присутніх звернувся голова районної держадміністрації Олександр КОХАН, який зазначив, що найвища честь, покликання й обов’язок кожного чоловіка захищати свою землю. Саме в армії гартується дух нації, і ці юнаки, які проявили бажання служити в армії, є гордістю Сарненщини.

З напутніми словами до хлопців звернувся військовий комісар Микола ОХМАН, який побажав юнакам легкої та щасливої служби, успіхів в оволодінні військовою справою.

Також у заході взяв участь отець Віталій, який провів спільну молитву та побажав призовникам, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва.

На звершення урочистостей присутні побажали нашим майбутнім захисникам здоров'я та успіхів, щоб щира любов до України, славетні бойові подвиги українців всіх поколінь, народна повага надихали їх на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.
Глава держави схвалив створення Національного плану вакцинації проти COVID-19

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 квітня 2021 року «Щодо Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до кінця 2021 року».

Згідно з рішенням РНБО, Кабінет Міністрів України у семиденний строк має забезпечити розробку та затвердження Національного плану вакцинації проти COVID-19 з урахуванням найкращого міжнародного досвіду.

Зокрема, має бути встановлено мінімально необхідну щомісячну кількість щеплень, визначено джерела та строки постачання вакцин для профілактики коронавірусної хвороби, осіб, відповідальних за реалізацію плану, кінцевою метою якого є охоплення щепленнями більшості дорослого населення України не пізніше грудня 2021 року для формування колективного імунітету до коронавірусу.

Уряд має активізувати переговори з виробниками вакцин проти COVID-19, а також щодо залучення міжнародної технічної допомоги для реалізації кампанії з вакцинації в Україні.

Міністерство охорони здоров'я повинне вжити невідкладних дієвих заходів щодо постачання в Україну в максимально стислі строки необхідної кількості вакцин для специфічної профілактики коронавірусної хвороби та забезпечення доступу населення до вакцинації; забезпечити проведення ефективної інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо вакцинації.

Рішення також передбачає, що Міністерство закордонних справ має вжити невідкладних заходів, спрямованих на підвищення ефективності співпраці з іноземними державами та міжнародними організаціями щодо постачання в Україну вакцин проти COVID-19.