Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 22, 2021

Малозабезпечені родини матимуть можливість отримати безвідсоткову позику на розвиток власної справи

Громадяни, які бажають розвивати власну справу, проте не мають для цього необхідних ресурсів, матимуть можливість отримати безвідсоткову допомогу на поворотній основі.

Уряд запровадив стимулюючі механізми, які покликані повернути працездатних осіб з-поміж малозабезпечених сімей на ринок праці. Він має запрацювати з січня наступного року.

Передбачається, що фінансова допомога для організації власного бізнесу надаватиметься для закупівлі обладнання та матеріалів.

Наданння вказаної допомоги планується запровадити із 01.01.2022 за рахунок коштів нової бюджетної програми, яка має бути передбачена для Мінсоцполітики в держбюджеті на 2022 рік.

До слова, рішенню уряду передувала реалізація пілотного проекту "Рука допомоги”,   Міністерства соціальної політики України, який впроваджувався за підтримки Світового банку в рамках більш широкої стратегії модернізації системи соціальної підтримки населення у 2017- 2019 рр. Мета зазначеного проекту   - допомога вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес.

В якості пілоту проект «Рука допомоги» з 2017 року діяла в Харківській, Полтавській та Львівській областях, а з 2018 року - в окремих об’єднаних територіальних громадах Житомирської, Донецької та Чернігівської областей.