Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 9, 2021

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 09 березня 2021 року

Станом на 09 березня 2021 року  на Сарненщині не виявлено  нових випадків захворювання на COVID-19.

На сьогодні кількість активних хворих становить 108  осіб.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 5891  випадків захворювання на COVID-19.


Через ускладнення, викликані коронавірусом, 100  випадків летальних.


Подолали COVID-19 – 5683  осіб. На Сарненщині вшанували пам'ять Тараса Шевченка

09 березня 2021 року, із нагоди 207-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, на Сарненщині вшанували пам’ять Великого Кобзаря.

Тарас Шевченко – видатна особистість не лише для XIX століття, а й для будь-якого періоду новітньої української історії. Поет є символом боротьби волелюбного українського народу, творчість якого надихає, підтримує в непростий час, дарує надію на кращу долю для незалежної України.

Сьогодні 09 березня 2021 року з нагоди 207-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка, за участю голови Сарненської райдержадміністрації Олександра Кохана, голови Сарненської районної ради Ярослава Яковчука та Сарненського міського голови Руслана Серпенінова, відбулося покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю.

Довідково: У ХІХ сторіччі Шевченкова поезія стала потужним чинником формування українців як нації, вона стала поштовхом до самоусвідомлення. Подібне явище ми з вами пережили у 2013-2014 роках, коли Майдан став поштовхом до усвідомлення нас як представників політичної європейської нації, для яких Шевченкова творчість стала живильною.№ 101 від 05 березня 2021 року "Про призначення відповідальної особи за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
 

  05 березня 2021 року                                                                                     №  101

 
Про призначення відповідальної
особи за організацію використання
кваліфікованих електронних
довірчих послуг
 
 

Відповідно до ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання п.6 Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.02.2018 №749, з метою застосування електронного цифрового підпису в Сарненській районній державній адміністрації:

1. Визначити начальника відділу фінансово-господарського забезпечення -головного бухгалтера апарату Сарненської районної державної адміністрації Присяжну Зою Миколаївну відповідальною особою за організацію використання кваліфікованих довірчих послуг.