Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 4, 2021

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 04 березня 2021 року

Станом на 04 березня 2021 року  на Сарненщині виявлено 11 нових випадків захворювання на COVID-19:
1 житель м. Дубровиця;
6- смт Томашгород;
1- смт Рокитне;
1- с. Березово;
1- с. Мочулище;
1- с. Сварицевичі
На сьогодні кількість активних хворих становить 90 осіб.
Всього на території Сарненського району зареєстровано 5861 випадків захворювання на COVID-19.
Через ускладнення, викликані коронавірусом, 99 випадків летальних.
Подолали COVID-19 – 5672 осіб.


Президент підписав закон щодо відновлення конкурсів на посади державної служби

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» № 1285-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 23 лютого з урахуванням пропозицій Глави держави.

Закон відновлює процедуру проведення конкурсів на зайняття посад державної служби всіх категорій. Протягом шести місяців з дня набрання чинності цим документом необхідно оголосити конкурси на посади, що обіймають особи, з якими раніше були укладені контракти про проходження державної служби на період дії карантину через поширення COVID-19.

Також закон скасовує положення, згідно з яким суб’єкт призначення може ухвалити рішення про звільнення державного службовця з посади категорії «А» з власної ініціативи, за поданням Прем’єр-міністра України або відповідного міністра чи керівника центрального органу виконавчої влади (керівника державного органу) протягом чотирьох місяців з дня призначення голови уряду або відповідного міністра чи керівника державного органу.

Крім того, виключаються обмеження щодо виконання першим заступником міністра чи заступниками міністра (якщо посада міністра є вакантною) окремих повноважень міністра. 


Сьогодні Сарненщину з робочим візитом відвідали заступники голови Рівненської ОДА

Сьогодні  Сарненщину з робочим візитом відвідали перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та заступник голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська

У ході робочого візиту у Сарненській райдержадміністрації провелу нараду за участі першого заступника голови Сарненської райдержадміністрації Людмили Мариніної, голови Сарненської районної ради Ярослава Яковчука та голів територіальних громад району

Захід організовано для налагодження якісної співпраці між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування району з метою побудови дієвої моделі виконання функцій держави на місцях.

Сергій ПОДОЛІН зауважив: "В ході децентралізації повноваження з надання соціальних послуг населенню передають з центрального рівня на місцевий, тобто – територіальним громадам . Саме тому у кожній територіальній громаді має бути "соціальний менеджер"".

Також перший заступник голови Сарненської райдержадміністрації Людмила МАРИНІНА, звернулась до Сергія ПОДОЛІНА з проханням сприяти у забезпеченні лікарських амбулаторій Сарненської району службовими автомобілями: «Оскільки, у районі є амбулаторії, які обслуговують тисячі населення, а на балансі не мають жодного службового автомобілю» - зауважила Людмила МАРИНІНА.