Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 17, 2021

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 17 березня 2021 року

Станом на 17  березня 2021 року  на Сарненщині виявлено 51 новий випадок захворювання на COVID-19:

 • 15 жителів м. Сарни;
 • 3 - смт Рокитне;
 • 2 - смт Клесів;
 • 5 - с. Рудня;
 • 5 - с. Люхча;
 • 3 - с. Довге;
 • 3 - с. Людинь;
 • 2 - с. Миляч;
 • 2 - с. Буда;
 • 2 - с. Переходичі;
 • 2 - с. Немовичі;
 • 1 - с. Любиковичі;
 • 1 - с. Тинне;
 • 1 - с. Федорівка;
 • 1 - с. Масевичі;
 • 1 - с. Партизанське;
 • 1 - с. Сварицевичі;
 • 1 -  с. Висоцьк.
 

На сьогодні кількість активних хворих становить 205 осіб.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 6059 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 100  випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 5754  особи. Попередити та запобігти!


Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан спільно з членами комісії з питань ТЕБ та НС Сарненського району взяли участь у засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області у режимі відеоконференцзв’язку під головуванням голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Коваля.

На Комісії обговорили заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2021 року. Зокрема, працівники ГУ ДСНС України у Рівненській області звернули увагу присутніх на те, що основною причиною виникнення лісових пожеж є порушення громадянами вимог Правил пожежної безпеки в лісах України та випалювання сухої трав'яної рослинності на сільгоспугіддях, пустирях, вздовж доріг.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль наголосив, що за недотримання правил пожежної безпеки як громадяни так і посадові особи несуть адміністративну відповідальність згідно чинного законодавства.

Під час засідання також проаналізували основні причини загибелі людей на воді, недоліки у роботі із запобігання нещасним випадкам на водних об’єктах та ознайомились із інформацією про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах області для прийняття відпочиваючих у літній період 2021 року.№ 123 від 15 березня 2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 20.09.2016 №349 «Про тендерний комітет Сарненської райдержадміністрації»"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

 15 березня 2021  року                                                                              № 123   

Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 20.09.2016 №349 «Про тендерний комітет Сарненської райдержадміністрації»

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку із кадровими змінами в райдержадміністрації, з метою забезпечення належної роботи тендерного комітету райдержадміністрації та організації і проведення закупівель:

1. Внести зміни до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 20 вересня 2016 року №349 «Про тендерний комітет Сарненської райдержадміністрації», а саме, додаток 1 до розпорядження викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати  таким, що втратило чинність  розпорядження  голови райдержадміністрації від 11 серпня 2020 року № 214 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 20.09.2016 №349 «Про тендерний комітет Сарненської райдержадміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних обов’язків.На порталі Дія.Бізнес з’явився освітній курс для підприємців в аграрній сфері Grow Up Agro

У національній онлайн-школі для підприємців на порталі Дія.Бізнес з’явився освітній курс для підприємців в аграрній сфері Grow Up Agro.

Курс містить практичну інформацію про управління фінансами та системний менеджмент, юридичні аспекти ведення агробізнесу, комунікації та маркетинг, управління персоналом, сертифікацію та логістику, дослідження закордонних ринків та головні аспекти успішних переговорів.

У 15 відео зібрані основні рекомендації для підприємців, які сприятимуть покращенню бізнес-навичок та допоможуть їм розробити стратегію власного розвитку й вийти на новий рівень.

Відеолекції – це частина навчального проекту «Grow up: Agro», який реалізується Українською асоціацією бізнесу і торгівлі (UBTA) у співпраці з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) за інформаційної підтримки ДУ «Офіс з просування експорту в Україні» та за фінансування Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).Всеукраїнський Форум «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава» стартував. ДЕНЬ 1

О 10:15 стартував перший день Всеукраїнського форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».

Відкрила форум Юлія Свириденко, заступниця керівника Офісу Президента України, голова Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва.

У програмі передбачено наступні обговорення:

І сесія — «Малий бізнес і підприємництво — основа економіки».

Спеціальна сесія — «Жіноче підприємництво»

ІІ сесія — «Шляхи підтримки малого та середнього бізнесу в Україні».

ІІІ сесія — «Малий бізнес в умовах пандемії та локдауну».

Сесії форуму транслюватимуться онлайн на сайті ukraine30.com/business