Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 10, 2021

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 10 березня 2021 року

Станом на 10  березня 2021 року  на Сарненщині виявлено 10  нових випадків захворювання на COVID-19:

  • 1 житель м. Дубровиця;
  • 3-смт Рокитне;
  • 2-смт Томашгород;
  • 1-с.Сварицевичі;
  • 1-с.Мочулище;
  • 1-с.Заслуччя;
  • 1-с.Масевичі.

На сьогодні кількість активних хворих становить 98  осіб.
Всього на території Сарненського району зареєстровано 5901  випадок захворювання на COVID-19.Через ускладнення, викликані коронавірусом, 100  випадків летальних.
Подолали COVID-19 – 5703  особи. 


Підприємців району запрошують до участі у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків - 2020»

Територіальне відділення в Рівненській області Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» запрошує підприємців до участі у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків - 2020».

Завдання Рейтингу – популяризація ідеї чесного ведення бізнесу, підвищення загальної культури сплати податків, сприяння формуванню традицій шанобливого ставлення до платників податків, громадському визнанню ролі сумлінних платників податків у житті держави та  утвердження серед людей духу підприємливості з максимальним залученням українського бізнесу до сумлінної сплати податків

Конкурс традиційно проводитиметься у два тури:

- I тур Рейтингу на Обласному (регіональному) рівні у період до 10 червня 2021 року включно - прийняття заявок в регіонах;

- II тур Рейтингу на Всеукраїнському рівні у термін: до 30 червня 2021 року включно - визначення переможців 1-го туру Рейтингу та до 09 липня 2021 року подання номінантів на ІІ-й тур до Генеральної дирекції ВГО АППУ.Визначення переможців Рейтингу на Всеукраїнському рівні Вищою рейтинговою комісією відбудеться до 30 вересня 2021 року.

Умови участі в Рейтингу:

Відсутність податкового боргу станом на 01 січня поточного року. Відсутність заборгованості з виплати заробітної плати станом на 01 січня поточного року. Відсутність порушень податкового законодавства протягом звітного року.Всеукраїнський Форум «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» стартував. ДЕНЬ 2

О 10:15 розпочався  другий день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».

У програмі сьогодні обговорять:

І сесія — «Збереження культурної спадщини. «Велика реставрація». Закон про протидію хаотичній забудові».

ІІ сесія — «Мандруй Україною». Розвиток туризму в Україні».

ІІІ сесія — «Українські книги: шляхи підтримки та популяризації».

ІV сесія — «Посилення потенціалу міжнародного співробітництва у кіновиробництві та впізнаваності бренду українського кіно за кордоном».

Сесії форуму транслюватимуться онлайн на декількох платформах:

на Facebook: (підписуйтесь, щоб не пропустити важливе!);Реалізація проекту «Нове село» допоможе відновити українські села та життя в них – Володимир Зеленський

Для відродження українського села насамперед необхідно подбати про робочі місця та відновлення інфраструктури в сільській місцевості, і в цьому напрямку вже розпочалася робота. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у інтерв’ю українським телеканалам у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм» у Києві.

«Ми зараз готуємо 1600 інфраструктурних проектів у кожне село. Програма поки що розрахована на 9-10 років. Половину, 500-600, ми зробимо за найближчі три з половиною – чотири роки», – сказав він.

Володимир Зеленський нагадав, що молодь та люди працездатного віку нині залишають села через відсутність роботи. Поступово занепадають також інші галузі життєдіяльності сільських населених пунктів, адже людям старшого та похилого віку не потрібні дошкільні та шкільні освітні заклади тощо.

Глава держави зауважив, що перший досвід з відновлення життя в селах влада отримала поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування у Щасті, Новотроїцькому, Станиці Луганській. Там було організовано роботу центрів адмінпослуг, банківських та поштових відділень, магазинів, аптек, і люди, серед іншого з сусідніх сіл, їх активно відвідують.