Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 5, 2021

Дата

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 05 лютого 2021 року

     Станом на 05  лютого 2021 року на Сарненщині виявлено 12 нових випадків захворювання на COVID-19: 4 жителі з с.Тинне, 3 – з смт Рокитне, 2 – з смт Томашгород та по одному – з с.Кузьмівка, с.В.Озера та с.Берестя.

     На сьогодні кількість активних хворих становить 287 осіб.

    Всього на території Сарненського району зареєстровано 5687 випадків захворювання на COVID-19. Через ускладнення, викликані коронавірусом, 94 випадки летальних. Подолали COVID-19 – 5306 осіб.На Сарненщині вшанували пам'ять загиблого воїна АТО - Степана Криворученка

     05 лютого біля Сарненської ЗОШ I-IIIст. №4 вшанували пам'ять загиблого воїна АТО, бійця батальйону спеціального призначення "Азов" - Криворученка Степана Гавриловича.

     Участь у заході взяли голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, перший заступник міського голови Іван Назарець та голова районної ради Ярослав Яковчук.

     В рамках заходу відбулося покладання квітів, до меморіальної дошки, що встановлена на фасаді ЗОШ I-IIIст. №4, в якій навчався Степан Криворученко та на будинку № 60 по вулиці Широкій, де він проживав. Присутні вшанували пам’ять про героя хвилиною мовчання. 

     Довідка. Загинув Степан Криворученко 5 лютого 2015 року під час зіткнення із ворожою диверсійною групою, потрапивши в засідку. На жаль, бійці натрапили на розтяжку. Більшість осколків Уж прийняв на себе, тим самим подарувавши життя своїм побратимам. До останнього подиху він боровся за рідну землю та віддав за неї життя.14 лютого - Міжнародний день дарування книг!

     Міжнародний день дарування книг - це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

     Цей день надихнув людей по всьому світу подарувати книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що 14 лютого об'єднуються і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.