Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 2, 2021

№ 25 від 29 січня 2021 року "Про організацію оповіщення посадових осіб районної державної адміністрації та штабу району територіальної оборони № 5, організацію збору та зайняття ними пункту управління"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

29  січня 2021 року                                                                                                № 25

                   
Про організацію оповіщення
посадових осіб районної

державної адміністрації та штабу району територіальної оборони № 5, організацію збору та зайняття ними пункту управління№ 24 від 28 січня 2021 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на лютий 2021 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

 28 січня 2021 року                                                                                      № 24

                                                                                        

Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на лютий 2021 року№ 23 від 28 січня 2021 року "Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Сарненського району на 2021-2023 роки "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
28 січня 2021 року

                                                          № 23                                              № 15 від 21 січня 2021 року "Про проведення інвентаризації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
21 січня 2021 року                                                                                         № 15
 
Про проведення інвентаризації
 
 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», п. 7 Положення про інвентаризацію  активів та зобов’язань, затвердженого  наказом Міністерства фінансів України від            02 вересня 2014 року  №879, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2014 року за  №1365/26142, з метою забезпечення повного збереження матеріальних цінностей у Сарненській районній державній адміністрації :№ 14 від 21 січня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 21 січня 2021 року № 11"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
21 січня 2021 року                                                                                        № 14
 

Про затвердження протоколу

засідання районної комісії з питань

формування пропозицій стосовно

забезпечення житлом дітей - сиріт,№ 11 від 15 січня 2021 року "Про схвалення стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Сарненському районі на 2021 – 2026 роки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

15   січня  2021 року                                                                                № 11

 
Про схвалення стратегічного плану дій

з реформування системи інституційного

догляду і виховання дітей в Сарненському районі

на 2021 – 2026 рокиДля 28 тисяч споживачів Рівненщини компенсують вартість електроенергії

     Для українських споживачів розроблені механізми компенсацій тарифів на електроенергію. У Рівненській області на таку підтримку наразі можуть розраховувати майже 28 тисяч родин.

     Як розповів заступник Міністра енергетики України Юрій Бойко, за спільної ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Уряду та за підтримки народних депутатів схвалено в цілому законопроєкт, який дозволяє здійснити компенсацію пільг, які були скасовані 1 січня цього року.

     «Це означає, що людям, які використовували електроопалення, людям, які мешкали в багатоквартирних будинках, де відсутнє газопостачання або немає систем централізованого опалення, а також багатодітним сім’ям та дитячим будинкам приватного типу буде повернуто в повному обсязі різницю між тими тарифами, які діяли до кінця минулого року, і з новими, які встановлені з 1 січня», - заявив Юрій Бойко.

     На цю мету Верховна Рада України виділила 1,4 млрд грн, а в понеділок Уряд затвердив механізм, який не передбачатиме участі людей у процесі отримання цих компенсацій - усе відбуватиметься автоматично.

     За словами голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, на Рівненщині компенсацію за електроопалення отримають майже 28 тисяч жителів області.Учнів, батьків та вчителів Рівненщини запрошують взяти участь в опитуванні щодо організації дистанційного навчання

     До 9 лютого 2021 року Державна служба якості освіти України опитує учнів, їхніх батьків, вчителів та директорів закладів загальної середньої освіти про організацію дистанційного навчання у 2020/2021 навчальному році.

     «Організація освітнього процесу в умовах карантинних обмежень залишається справжнім викликом для закладів освіти. Особливо важливим є питання якості навчальних занять, які проводяться за допомогою дистанційних технологій. Тому Служба задля розроблення рекомендацій щодо вдосконалення організації дистанційного навчання розпочинає опитування всіх учасників освітнього процесу», — зазначив Руслан Гурак, Голова Державної служби якості освіти України.

     Опитування анонімне, відбувається в межах моніторингу системи освіти. Його результати необхідні для поліпшення організації дистанційного навчання та формування партнерських взаємин у закладах загальної середньої освіти.

     Просимо надати відповіді на запитання:

     Заповнення анкет займе не більше 10 хв.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 02 лютого 2021 року

     Станом на 02 лютого 2021 року на Сарненщині виявлено 4 нових випадки захворювання на COVID-19: 2 жителі з смт Томашгород та по одному – з смт Рокитне та с.Буда.

     На сьогодні кількість активних хворих становить 312 осіб.

    Всього на території Сарненського району зареєстровано 5624 випадки захворювання на COVID-19. Через ускладнення, викликані коронавірусом, 94 випадки летальних. Подолали COVID-19 – 5218 осіб.Протягом 2021 року під егідою МКІП відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки

     25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки. Ювілейний 2021 рік — це нагода говорити про імена Лариси Косач-Квітки, її героїнь та твори в численних подіях, що відбуватимуться протягом року.

     Лариса Косач-Квітка була неповторна, багатогранна і талановита поетеса та драматургиня, спогади про яку потрібно позбавляти від стереотипів.

     Якщо спитати українців, який твір Лесі України вони знають, найчастіше можна буде почути — «Лісова пісня». А справжні імена: Лариса та Зея — взагалі можуть викликати подив.

     Напередодні ювілею поетеси Міністерство культури і інформаційної політики презентує айдентику ювілейного року, створену агенцією Postmen: портрети письменниці, ініціали «ЛУ», на основі підпису драматургині, візуальна стилістика, властива українській графіці та літературі початку 20 століття. Візуальна комунікація об'єднує платформу заходів та розкриває багатогранну особистість Лариси Косач-Квітки.