Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 11, 2021

В Україні запрацює європейська освітня програма для державних службовців

    10 лютого у Брюсселі Україна та ЄС домовилися запустити освітню програму для державних службовців «Проект розбудови спроможності Natolin4Capacity». На реалізацію проекту Європейська Комісія виділяє грант у розмірі 2,45 млн євро для Коледжу Європи.

     Відповідний лист підписали Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина та  Комісар ЄС з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї.

     «‎Зшивання України з ЄС потребує професійних фахівців. Якщо ми хочемо, аби в Україні діяли такі ж закони, як і в ЄС, то маємо з особливою відповідальністю підходити до навчання наших кадрів. Вихідці Коледжу Європи є провідними державними діячами країн Європейського Союзу, тому запуск подібної освітньої програми в Україні дозволить також і нашим державним службовцям вдосконалити свої знання з європейського права та економіки і, зрештою, підвищити потенціал української державної служби загалом. Це шлях до успішного впровадження Угоди про асоціацію − нашої дорожньої карти інтеграції в ЄС», − сказала Ольга Стефанішина.

     Проект Natolin4Capacity реалізовуватимуть Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції України у співпраці з Національним агентством з питань державної служби, Представництвом Європейського Союзу в Україні та Коледжом Європи (Натолін).Сарненщина COVID-19: важливе станом на 10 лютого 2021 року

     Станом на 11 лютого 2021 року на Сарненщині виявлено 13 нових випадків захворювання на COVID-19: 6 жителів з смт Томашгород, 2 – з с.Висоцьк та по одному з м. Дубровиця, смт Рокитне, с. Берестя, с. Бережки, с. Мочулище.

     На сьогодні кількість активних хворих становить 185 осіб.

    Всього на території Сарненського району зареєстровано 5735 випадків захворювання на COVID-19. Через ускладнення, викликані коронавірусом, 97 випадків летальних. Подолали COVID-19 – 5453 осіб.