Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 24, 2021

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 24 листопада 2021 року

Станом на 24  листопада  2021 року на Сарненщині  виявлено 73 нові випадки  захворювання на COVID-19, з них:

 • м. Сарни – 21;
 • м. Дубровиця – 4;
 • смт Рокитне - 5;
 •  смт Томашгород-1;
 • смт Клесів – 7;
 •  с. Тріскині – 5;
 • с. Чудель – 3;
 •  с. Вири – 2;
 • с. Люхча – 2;
 • с. Селище – 2;
 • с. Масевичі - 2;
 •  с. Велике Вербче-1;
 • с. Стрільськ-1;
 • с. Любиковичі-1;
 • с. Карпилівка-1;
 • с. Велихів-1;
 • с. Гранітне-1;
 • с. Тинне-1;
 • с. Немовичі-1;
 • с. Катеринівка-1;
 • с. Кричильськ-1;
 • смт Степань-1;
 • с. Карпилівка-1;
 • с. Буда-1;
 • с. Борове-1;
 •  с. Олександрівка-1;
 • с. Хочин-1;
 •  с. Заслуччя-1;
 •  с. Залужжя-1;
 • с. Сварицевичі-1.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 14728  випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані корона вірусом,  295  випадків  летальних.

На жаль, за минулу добу померли  33-річний житель с. Костянтинівка та 40-річний житель с. Карпилівка Сарненського району

Подолали COVID-19 -  13105 осіб.

Нагадуємо, що на Сарненщині  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі,  у  місті Сарни відкрито Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни,  вул. Ярослава Мудрого,  1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години.

Також у будні дні вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.Громади Сарненщини можуть отримати гроші на розвиток. Стартував обласний конкурс проєктів розвитку громад – 2022

Конкурсна рада з проведення щорічного обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад оголошує щорічний обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад на 2022 рік

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» (з внесеними змінами) оголошено щорічний обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).

Учасниками Конкурсу можуть бути проєкти, розроблені сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проєкти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

Проєкти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

 

Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу

Мінімальний власний внесок

Проєкти співробітництва громад (при наявності договору співробітництва)

300 000 грн

30% від загальної вартості проєкту

Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню

150 000 грн

50% від загальної вартості проєкту

Розвиток туристичної діяльності

 

150 000 грн

50% від загальної вартості проєкту

Підвищення безпеки життя, зменшення ризику виникнення природних та техногенних катастроф на території адміністративно-територіальної одиниці (або кількох одиниць)

150 000 грн

50% від загальної вартості проєкту

Підтримка соціальної згуртованості громад

30 000 грн

50% від загальної вартості проєкту

 

Проєкти, які подаються на конкурс повинні сприяти досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 рр.

УВАГА! Власний внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі у реалізацію проєкту повинен бути забезпечений не раніше дати визначення переможців Конкурсу 2022 року (окрім випадків коли за власний внесок подається проєктно- кошторисна документація виготовлена не раніше 2021 року).

Остаточне рішення щодо визначення проєктів-переможців приймає Конкурсна рада.

Термін подання проєктів — з 25 листопада 2021 року по 25 січня 2022 року (включно)

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту [email protected] з поміткою “На Конкурс”.

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

Виконавчий адміністратор Конкурсу – Волинський ресурсний центр проведе два навчальні семінари для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників Конкурсу при підготовці проектів: 2 грудня 2021 року у м.Рівне та 10 грудня 2021 року у м.Сарни Про час на місце буде повідомлено додатково.

Консультації щодо підготовки проєктів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі.

Контактна особа: Руслана Стасюк. тел. моб. (050)140-53-16, (067) 502-29-14 Е-mail: [email protected].

Консультації надаються до 21 січня 2022 року.

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА ( .doc , 104.96 Кб )На кордоні з Білоруссю розпочалася спецоперація «Полісся»

На кордоні з Республікою Білорусь розпочалася спільна спеціальна прикордонна операція «Полісся». Вона координується Державною прикордонною службою України та проводиться спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, ЗСУ та іншими задіяними резервами.

Це подальші заходи для нарощення охорони та захисту українського кордону з метою недопущення міграційної кризи та протидії протиправній діяльності.

Як відмітив перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Володимир Нікіфоренко, на сьогодні на українсько-білоруському кордоні зберігається загроза поширення міграційної кризи та імовірність перенаправлення потоків мігрантів до України і тому правоохоронні органи спільними зусиллями вже вживають заходів з нарощення системи охорони кордону на цій ділянці.

«Для подальшого реагування на можливе ускладнення ситуації спільно з взаємодіючими державними структурами узгоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції та опрацьовано відповідний план. І вчора ввечері вона офіційно розпочалася», - зазначив він.

Перший заступник Голови ДПСУ додав, що її головне завдання – не допустити перетинання нелегальними мігрантами державного кордону та потрапляння їх в Україну і для цього забезпечується координація дій усіх задіяних сил.

Для керівництва операцією та оперативного обміну інформацією організовано роботу Міжвідомчих координаційних штабів на центральному та обласних рівнях, на тактичному (районному) рівні утворено координаційні групи управління.

Контроль за режимом державного кордону здійснюватиметься збільшеними прикордонними нарядами з одночасним нарощуванням сил та засобів на можливих напрямках спроб прориву груп незаконних мігрантів.

В охороні кордону активно застосовуватиметься для патрулювання і моніторингу авіація, безпілотні авіаційні комплекси, а також технічні засоби спостереження.

Окрім цього, передбачене суттєве посилення прикордонного режиму вздовж українсько-білоруської ділянки державного кордону. У межах контрольованих прикордонних районів відбуватимуться виставлення контрольних постів на автомобільних дорогах та патрулювання основних шляхів, що прямують до державного кордону, перевірки автобусних та залізничних станцій, проведення превентивних заходів в населених пунктах прикордоння.На Сарненщині проти COVID-19 вже вакцинувалась 63961 особа

Коли ми говоримо про вакцину, то це, насамперед, лікарський засіб, який дає змогу попередити захворювання, захиститися від важкого перебігу хвороби та летальних наслідків.
Відтак, за весь період проведення кампанії з вакцинації щеплення проти COVID-19 отримали 63961 житель Сарненського району, що складає 30,1 % від загальної кількості населення.

Активно продовжують вакцинуватись і працівники навчальних закладів, тож відучора уже 78% шкіл Сарненського району відновили навчання в очному режимі.

Доступ до вакцинації у громадян Сарненщини зростає щоденно. Для цього в районі безперебійно працює центр масової вакцинації населення - роботу якого щоденно забезпечують медичні працівники 9 територіальних громад району, згідно графіку затвердженого заступником голови Сарненської райдержадміністрації. Детальну інформацію щодо роботи центру масової вакцинації можна отримати у працівників Сарненської райдержадміністрації звернувшись за телефонами: 0991335260; 0689985306.

Також, щеплення можна отримати у 14 стаціонарних пунктах щеплення.

Окрім цього, активно працюють й виїзні мобільні бригади, які щоденно вакцинують усіх бажаючих маломобільних людей, що проживають далеко від пунктів щеплення або ж за якимись іншими причинами не можуть туди дістатись.

Тож, отримати щеплення доволі легко, просто звернувшись у найближчий пункт щеплення чи центр масової вакцинації населення. Доступні 4 різні вакцини – AstraZeneca, Pfizer (Comirnaty), Moderna та CoronaVac.

Всі вакцини, що використовуються в Україні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.

Нагадуємо, що вакцинація — це єдиний, ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби!

Імунопрофілактика залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань та смертей, а також боротьби з пандемією. Тільки так ми знову зможемо повернутись до звичного життя.