Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 17, 2021

Будівництво спортзалу Здолбунівської ДЮСШ на фінішній прямій

У рамках програми «Велике будівництво» в області зводять п'ять спортивних об’єктів — два у Рівному, а також в Дубно, Костополі та Здолбунові.
Так, цьогоріч у рамках проєкту Президента України в Здолбунові відновили будівництво нового спортзалу дитячо-юнацької спортивної школи.
Заклад розрахований на 132 глядацьких місця. У спортивному залі матимуть змогу проводити навчально-тренувальні заняття та змагання з баскетболу, волейболу, футзалу, гандболу та інших видів спорту.
Сама будівля спортзалу вже завершена. Наразі влаштовують цементно-піщані стяжки, тривають внутрішні сантехнічні та електричні мережі. Збудована блочна котельня. Триває благоустрій території.
Будівельна готовність об'єкту — 90%.


Для дошкільнят Мізоча ремонтують навчальний корпус

У Мізоцькій громаді працюють над капітальним відновленням корпусу №3 дитячого садка «Малятко».

Розпочати реконструкцію закладу вдалось завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Цей об’єкт є перехідним, тому повністю завершити усі роботи планують у наступному році.

Фахівці не зволікають із проведенням робіт. Уже завершили роботи по добудові приміщень, а також влаштуванню перегородок. Наразі працюють над монтуванням та утепленням покрівлі.

Нині у 1 та 2 корпусах дитсадка навчається 176 дошкільнят. А завдяки повністю відремонтованому третьому корпусу - ця кількість збільшиться ще на 35 дітей.

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить майже 6,5 млн грн. Це субвенція на соціально-економічний розвиток, а також кошти бюджету Мізоцької громади.Перспективи вирощування білого люпину на землях Сарненщини обговорили сьогодні у РДА

Американський інвестор Девід Дональд Свірі зацікавився співпрацею з фермерами та агровиробниками Сарненського району у напрямку вирощування бобових культур, а саме білого люпину.
ТОВ "ДДС Україна" уже багато років займається виробництвом високоякісної сільськогосподарської продукції, зберіганням і переробкою сировини.

Можливість вирощувати бобову культуру на Сарненщині обговорили разом із головою Сарненської РДА Олександром Коханом, його заступниками Олександром Гузичем, Любов'ю Мацигон, керівником апарату Тамарою Пупко, головами територіальних громад та представниками аграрного бізнесу.

За словами пана Девіда, Сарненщина може стати гарним місцем для вирощування цієї культури.

«Хочу зазначити, що інвестиції та підтримка інвесторів для Сарненщини є надзвичайно важливим питанням. Безумовно залучення іноземних інвестицій в район дозволить створити всі необхідні умови задля додаткових надходжень у місцеві бюджети а також забезпечити їх жителів новими робочими місцями" - наголосив Олександр Кохан.

У ході зустрічі присутні обговорили питання умов співпраці агропідприємств Сарненського району із ТОВ "ДДС Україна".
Також, інвестори детально розповіли про фінансові перспективи як для сільгоспвиробників так і для місцевих бюджетів.


Працівників радіо Сарненщини привітали з професійним святом

16 листопада своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв’язку України. З цієї нагоди до фахівців ТРК «Полісся» з привітаннями завітав голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан .

Вітаючи працівників радіо з професійним святом, Олександр Кохан висловив вдячність фахівцям за відповідальність, об’єктивність, оперативність та ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу роботу.

«Я дуже добре пам’ятаю своє перше інтерв’ю для радіо «Полісся», коли тільки починав робити перші кроки на посаді голови Сарненської райдержадміністрації. І ось уже не один рік через передачі радіо «Полісся» маю чудову можливість інформувати жителів Сарненщини про свою діяльність . Тож дозвольте подякувати Вам за розуміння та співпрацю», - зазначив Олександр Кохан.

Також, голова Сарненської райдержадміністрації з нагоди свята передав вітання від голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Коваля та вручив цінний подарунок Шашук Вірі Артемівні.


Басейн в Дубно відповідає нормам безбар’єрності

У місті Дубно будівництво басейну – на фінішній прямій. Підрядники продовжують виконувати внутрішні оздоблювальні роботи.

На об’єкті завершують облицьовувати чашу басейну плиткою, встановлюють сантехніку. Триває благоустрій території.

Як розповів представник виконавця робіт Юрій Корнійчук, реконструкцію будівлі проводили із енергоефективними заходами. Зокрема утеплили стіни, замінили покрівлю, а воду в басейні будуть підігрівати за допомогою спеціально встановленої системи.

Окрім енергоефективних заходів, поруч із басейном збудували твердопаливну котельню. На її будівництво міська влада залучила європейські кошти. Котельня опалюватиме не лише басейн, а й школу, дитячий садочок та будинок культури, які знаходяться поруч.

Також на об’єкті впроваджують стандарти безбар’єрності: є пандуси, а у самій чаші басейну встановлять спеціальний автоматичний пристрій, за допомогою якого дітей із інвалідністю можна буде опускати у воду.

Нагадаємо, повна реконструкція басейну проведена завдяки програмі Президента України Велике будівництво . Ступінь будівельної готовності - 98%.