Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 7, 2021

Дата

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 07 жовтня 2021 року

Станом 07 жовтня 2021 року на Сарненщині виявлено 67 нових випадків захворювання на COVID-19, з них:

-2 -м. Сарни;
-3 - м. Дубровиця;
-21 - смт Рокитне;
-11 - смт Клесів;
-4 - с. Дроздинь;
-3 - с. Осницьк;
-2 - с. Кам’яне;
-2 - с. Березово;
-2 - с. Клесів;
-2 - с. Карпилівка;
-1 - с. Біловіж;
-1 - с. Мушні;
-1 - с. Старе Село;
-1 - с. Карпилівка;
-1 - с. Вежиця;
-1 - с. Глинне;
-1 - с. Сновидовичі;
-1 - с.Удрицьк;
-1 - с.Берестя;
-1 - с. Соломіївка;
-1 - с. Крупове;
-1 - с. Підлісне;
-1 - с. Масевичі;
-1 - с. Хміль;
-1 - с. Федорівка.
Всього на території Сарненського району зареєстровано 10330 випадків захворювання на COVID-19.
Через ускладнення, викликані коронавірусом, 188 випадків летальних.
На жаль, за минулу добу померла 79-річна жителька с. Золоте Сарненського району.
Подолали COVID-19 - 9476 осіб.
Нагадуємо, що на Сарненщині триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19.
Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.
Наразі, у місті Сарни відкрито Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години.
Також у будні дні вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.Розбите дорожнє полотно та велика ямковість – такими донедавна були дороги Будки-Кам’янські - Рокитне - Клесів та Сновидович

Розбите дорожнє полотно та велика ямковість – такими донедавна були дороги Будки-Кам’янські - Рокитне - Клесів та Сновидовичі - Остки - Будки-Сновидовицькі, а відтепер – це сучасні, оновлені та європейські ділянки доріг. 
Капітально відремонтувати проблемні ділянки автошляхів за декілька місяців вдалось завдяки програмі Президента України Велике будівництво.
Тож відтепер проблемні ділянки автодоріг, на які роками скаржилися місцеві жителі, повністю відремонтовані.
Підрядники значно підсилили нижні шари покриття та встелили новий асфальт, встановили дорожні знаки та нанесли спеціальну розмітку.
«Позитивним змінам, які відбулися на дорогах Клесівської та Рокитнівської територіальних громад щиро радіють мешканці цих громад, - зазначив Олександр Кохан . - Дуже приємно спостерігати за якісними змінами на території району. Адже, оновлені і сучасні дороги створюють комфортний і безпечний маршрут та дають можливість для розвитку економіки Сарненщини».ВПУ-22 урочисто відзначило 85 річницю з дня заснування закладу та День працівника освіти

Вищому професійному училищу №22 м. Сарни виповнилось 85 років. З цієї нагоди 05 жовтня 2021 року у навчальному закладі відбулися урочистості.

Привітав колектив вищого професійного училища з нагоди свята голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, зазначивши, що заклад має багаті і добрі традиції та сильну основу для розвитку професійно-технічної освіти. Адже, ВПУ -22 м. Сарни – це високоякісний центр підготовки хороших фахівців для задоволення потреб ринку праці не тільки Сарненщини, а й країни вцілому.
Наразі, навчальний заклад є одним з провідних у Рівненській області.Успішно у закладі функціонують 5 із 7 навчально-практичних центрів різних напрямків, ще 2 планують відкрити у наступному році.
«Бажаю всьому колективу навчального закладу здоров’я, мудрості, достатку, благополуччя, не зупинятися перед жодною вершиною, а йти вперед і перемагати. Ви є сучасними, показуєте приклад та розвиваєтесь! Успіхів Вам на цьому шляху! Так тримати», - наголосив Олександр Кохан.
Колектив навчального закладу та його численні гості з любов’ю і шаною гортали сторінки історії, з вдячністю згадували людей, котрі її творили і творять. Захід супроводжувався святковим концертом, нагородженням кращих працівників навчального закладу та, звичайно, врученням подарунків.№ 322 від 05.10.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 01 червня 2016 року № 213 "

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

 № 319 від 04.10.2021 року "Про схвалення Програми заходів із ліквідації комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Сарненської районної ради Рівненської області на 2021 рік "

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 04  жовтня  2021 року                                                                                  № 319

 Жовтень№ 316 від 30.09.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

 № 315 від 29.09.2021 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на четвертий квартал та жовтень 2021 року"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

 

 № 314 від 28.09.2021 року "Про передачу земельної ділянки з державної у комунальну власність "

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації