Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 21, 2021

Між селами Висоцької громади будують дорогу

На Рівненщині тривають активні будівельні роботи на дорозі державного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів. Зокрема, наразі дорожники влаштовують верхній шар покриття щебенево-мастикового асфальтобетону між селами Висоцьк та Людинь, що у Висоцькій громаді.
Як розповіли у Службі автомобільних доріг у Рівненській області, підрядник застосовує сучасну методику влаштування шарів асфальтобетону, який подається в укладник через перенавантажувач суміші. Це дає можливість більш рівномірно укладати асфальт та мінімізувати ймовірність виникнення сегрегацій та зменшити кількість поперечних стиків. А значить покриття служитиме довше без ремонтів та забезпечить комфортніший проїзд.
Нагадаємо, трасу Н-25 оновлюють в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». За минулі півтора роки на Рівненщині вже оновлено 72 кілометри державної дороги. Наразі роботи ведуться ще на 28-ми кілометрах. По решті ділянок на завершальній стадії проектні роботи, за результатами яких будуть оголошені торги на проведення робіт. 
На фото та відео - ремонт траси Н-25 біля села Висоцьк Сарненського районуСьогодні на базі ВПУ №22 відкрили сучасний навчально-практичний центр підготовки автослюсарів

Це вже 5-й навчально-практичний центр, який запрацював на базі Вище професійне училище 22 м. Сарни .
Тож, відтепер у центрі навчатимуться спеціалісти за популярними професіями «Рихтувальник кузовів» і «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів».
Навчально-практичний Центр з підготовки автослюсарів був створений за активної співпраці та співфінансування Міжнародної організації праці, департаменту освіти і науки Рівненської ОДА, Сарненської міської територіальної громади та Рівненського обласного центру зайнятості. Зокрема, 3 млн грн виділила Міжанародна організація праці;
500 тис. грн – кошти місцевого бюджету;
824 тис. грн – кошти закладу.
Захід відвідали голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль , перший заступник голови Сарненської районної державної адміністрації Людмила Мариніна,
старший технічний радник Міжнародної організації праці Джемал Ходжич, начальник департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський, директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук, перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець, директори професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Рівненщини.
У ході проведення урочистого відкриття центру присутні мали можливість ознайомитися з матеріальною базою новоствореного центру. Також, учні та майстри продемонстрували майстер-клас з професії, навички роботи з інструментами та обладнанням навчально-практичного центру.
«Створення таких центрів на Сарненщині дасть змогу готувати кваліфікованих спеціалістів тих професій, які найбільше користуються попитом у роботодавців нашого району та області вцілому. Тож, на цьому ми не плануємо зупинятись, а будемо працювати у напрямку розвитку професійно-технічної освіти», - зазначила Людмила Мариніна.Вакцинація - рятує життя!

Вакцинація - рятує життя!
І скільки б суперечок не існувало навколо цієї теми - статистика й справді переконлива.

З 27 488 людей, яких було госпіталізовано з коронавірусною хворобою в Україні минулого тижня – 94,2% невакциновані. Це дані інформаційно-аналітичної системи MedData.
Наразі у Сарненському районі стрімко зростає захворюваність на COVID-19. Лише за добу на Сарненщині +120 нових хворих та 4 летальних випадки.
Завантаженість лікарняних ліжок області – вже 59,5%.
Нагадуємо, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. Тож, не зволікайте, вакцинуйтеся вже сьогодні. А якщо Ви вже вакциновані, допоможіть записатися на щеплення своїм рідним та близьким.
Відтак, щеплення можна отримати безкоштовно у місті Сарни у Центрі масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години. Також, вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.
На сьогоднішній день щеплення проводяться трьома вакцинами:
CoronaVac/Sinovac;
Comirnaty/Pfizer;
AstraZeneca .