Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 12, 2021

Дата

У Рівному завершується «Велике будівництво» обласної бібліотеки

 На Рівненщині завершується реконструкція обласної наукової універсальної бібліотеки. Так, важливий культурний об’єкт готують до відкриття в рамках президентської програми Велике будівництво .

Книгозбірня вже стала інклюзивною, сучасною та утепленою. Тут оновили систему опалення, а також змонтували ліфт, пандус і санвузол для людей із особливими потребами.
Завдяки модернізації енергоефективність закладу підвищиться на третину.
Нині будівельники виконують завершальні роботи - опоряджують територію, облаштовують центральний вхід та працюють над благоустроєм території.
На відео реконструкція обласної наукової універсальної бібліотеки у Рівному.Два навчальні заклади Сарненщини отримали нові шкільні автобуси

Сьогодні ключі від нового транспорту отримали Тинненський ліцей Немовицької громади та Остківський ліцей Рокитнівської громади. Тож, відтепер вчителі та учні мають комфортний та безпечний доступ до шкільної освіти.

Це сучасні, комфортні та безпечні транспортні засоби. Кожен розрахований на 30 місць. Усі сидіння – м’які, з пасками безпеки.
Автобуси були придбані за кошти державного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.
«Дякую Немовицькій та Рокитнівській громадам, що долучились до співфінансування. Саме завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади, отримуємо чудовий результат – забезпечення комфортного та безпечного доїзду школярів до навчальних закладів, особливо там, де надзвичайно складно дістатися до школи», - зазначив голова Сарненської РДА Олександр Кохан.Захист прав дітей Сарненщини обговорили в райдержадміністрації

Сьогодні у Сарненській районній державній адміністрації відбувся навчальний семінар для працівників служб у справах дітей територіальних громад Сарненського району.

Семінар був присвячений обговоренню основних аспектів діяльності органів опіки та піклування пов’язаної із захистом прав дитини.
У навчанні взяли участь начальник служби у справах дітей Рівненської ОДА Віктор Марчук, заступник голови райдержадміністрації Любов Мацигон, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Белаш, представники служби у справах дітей територіальних громад району.
Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо дотримання вимог законодавства України з питань охорони дитинства, детально розглянули проблемні питання, які виникають при виконанні Постанови Кабінету Міністрів України №866 від 24.09.2008 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», зі змінами.
У ході проведення семінару, присутні приділили значну увагу обговоренню питання захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та роботі в єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти».
«Діти завжди були вразливою групою населення і наше завдання, як дорослих, захищати їхні права, чути їхні голоси, вжити всіх заходів, щоб їхнє дитинство було набагато спокійнішим та менш тривожним», - наголосила Любов Мацигон.У Рівному продовжують зводити спортивний палац у рамках програми Велике будівництво.

В обласному центрі на вулиці Макарова продовжують зводити спортивний палац у рамках програми Велике будівництво.
Універсальний спортивний зал розрахований на 3000 глядачів та матиме змогу швидко трансформуватися в глядацький концертний зал, що дасть можливість проводити не лише спортивні змагання, а й культурні та мистецькі заходи.
Будівельна готовність об’єкту – 48%.
Вже збудована триповерхова споруда з покрівлею та скляними вітражами. Наразі проводяться внутрішні опоряджувальні роботи, облаштовують перегородки, ґанки входів, підпірних стінок та декоративних пілонів.
Цьогоріч також планують підключити об’єкт до зовнішніх інженерних мереж, влаштувати системи блисковкозахисту та вогнезахисту, а також частково облаштувати територію під парковку.В обласному центрі в рамках Програми Президента України Велике будівництво зводять дитячий садок у формі бджолиних сот

 У Рівному зводять дитячий садок у формі бджолиних сот. Дошкільний заклад будують з «нуля» за нетиповим проектом. Двоповерховий дитсадок зможе прийняти 220 дітей.
 
Будівельники вже звели монолітну будівлю, змонтували вітражі та завершили зовнішні стіни і внутрішні перегородки. Зараз робітники виконують внутрішні роботи.
Нагадаємо, в рамках президентської програми Велике будівництво на Рівненщині будуються 4 освітні об'єкти.
Це школа у с.Цепцевичі Сарненського району; НВК у с.Борбин Дубенського району; ДНЗ ясла-садочок по вул. Є.Коновальця, 16 у м.Рівне; капремонт приміщення корпусу № 3 ДНЗ «Малятко» Мізоцької селищної ради.
Цьогоріч введено в експлуатацію реконструйований Горбаківський НВК Рівненського району.Проведення звірки даних з податковою по податках на майно

 В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що положеннями статей 266, 267, 286 Податкового кодексу України передбачено право фізичних осіб - платників податку на майно (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю) звернутись з письмовою заявою до контролюючого органу для проведення звірки даних, які стали підставою для визначення ним розміру податкових зобов'язань в податковому повідомленні-рішенні.

Фізичні особи, які не погоджуються із сумою нарахованого податку, мають право звернутися для проведення звірки даних щодо: об'єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку.
У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, проводиться перерахунок суми податку і надсилається (вручається) нове податкове повідомлення-рішення.
Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).
Фізичні особи заяву з відповідними документами подають до контролюючого органу за своєю податковою адресою (крім земельного податку, заява щодо звірки з якого подається за місцезнаходженням земельної ділянки).


З інформацією щодо реквізитів рахунків для сплати податків, зборів, ЄВ та інших платежів до бюджету можна ознайомитись на вебпорталі ДПС

 В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу, що інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Державної казначейської служби України в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України, оприлюднена на офіційному вебпорталі ДПС в рубриці Головна/Бюджетні рахунки (https://tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/) та рубриці Головна/Законодавство/Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/).

Водночас платники податків в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету мають доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату.