Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 27, 2021

Дата

Голова Рівненської ОДА розповів, які дороги ремонтуватимуть у 2021 році

     Цього року на ремонт доріг місцевого значення для Рівненщини передбачили  430,5 млн грн з державного бюджету. За ці кошти запланували відремонтувати 17 дорожніх об’єктів – це проблемні ділянки, мости. Майже чверть коштів передбачили на утримання автошляхів.

     «Цього року ми продовжуємо будівництво доріг за принципом маршрутизації. У пріоритеті – шляхи до опорних шкіл, медичних і соціальних закладів, центральних транспортних артерій. Враховували і побажання громадськості та пропозиції колишніх райдержадміністрацій. Роботи відбудуться у всіх районах. Загалом плануємо реконструювати 37,5 км доріг та 112 метрів покриття на мостах», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

     Перелік доріг, на яких планують ремонт на Сарненщині:

- О180610 Дубровиця - Мочулище на ділянці км 0+800 – км 5+000 Сарненського району;
- дорожнього покриття вул. Грушевського в смт. Рокитне Сарненського району;
- О181602 Клесів - Олексіївка - Вири на ділянці км 0+000 - км 2+700 Сарненського району;
- О181610 Сновидичі - Остки - Будки - Сновидовицькі - на Олевськ на ділянці км 0+500 – км 4+617 Сарненського району;Жителі Рівненщини, які користуються електроопаленням, отримають компенсації

     Домогосподарства, які використовують електричне опалення в своїх будинках, отримають компенсацію. Найближчим часом Уряд планує ухвалити таке рішення.

   «На Рівненщині понад 9 тисяч абонентів використовують електрику для опалення свого житла. Це ті домогосподарства, що мають офіційні дозволи Енергонагляду», - розповів директор департаменту ЖКГ, енергетики і енергоефективності ОДА Володимир Пшеюк.

     Загалом з держбюджету планують виділити 1,4 млрд грн компенсації, котра покриє громадянам частину витрат на електроопалення у січні, лютому та березні.

     Довідка. Відповідно до Закону України “Про ринок електричної енергії”, перший етап реформування енергоринку відбувся на початку 2021 року.

   З метою уникнення різкого, більш ніж в 2,5 рази, зростання тарифу на електричну енергію для населення (до близько 3.30 грн/кВтгод), Урядом встановлена єдина ціна на електроенергію для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт.На Сарненщині відзначили Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

     27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії.

     Голокост – це біль, трагедія та найтяжчий злочин проти людства. Жертвами Голокосту на українських землях стали більше мільйона євреїв. Українці завжди пам’ятатимуть найстрашніший злочин нацизму згадуючи Освенцим, Варшавське гетто, Бабин Яр. Тисячі людей, доль, зруйнованих родин та життів…

     Сьогодні, біля Сарненського історико-етнографічного музею  відбувся мітинг-реквієм з нагоди пам’яті жертв Голокосту. Участь у заході взяли перший заступник голови Сарненської райдержадміністрації Людмила Мариніна, міський голова Руслан Серпенінов, консультант голови районної ради Микола Костецький та представники єврейської громади.

     Присутні поклали квіти до меморіальної дошки та вшанували жертв Голокосту хвилиною мовчання.