Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 26, 2021

Дата

Вакцинація від COVID-19 почнеться в лютому

     До кінця січня Україна очікує першу поставку вакцин від COVAX обсягом 100-200 тисяч доз, щоб почати негайну вакцинацію першої черги. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 25 січня в ефірі програми «Свобода слова».

     Очільник Уряду наголосив, що Україна доєдналася до міжнародної ініціативи COVAX одночасно з усіма європейськими й світовими країнами. Усі контракти, необхідні для цього, були укладені вчасно.

     «З ініціативою COVAX ми співпрацюємо на тих самих умовах і правилах, на яких співпрацює більшість європейських країн», — наголосив Денис Шмигаль.

     Прем’єр-міністр також підкреслив, що вакцин вистачить усім охочим протягом цього року. За його словами, наразі є попередня домовленість про вже більш ніж 30 мільйонів доз, є вже як підписані контракти, так і ті, що очікують підписання.

     «Усі черги вакцинування в Україні будуть дотримані відповідно до Національного плану, вся інфраструктура буде підготовлена. Є розроблений план про утворення 500 мобільних бригад і понад 4 тисяч відповідних пунктів вакцинування. Вся інфраструктура цього року буде забезпечена для всіх охочих і тих, хто має вакцинуватися в першу чергу», — наголосив Глава Уряду.Штрафи й пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

    Україна перейшла до відкритих ринків електроенергії та газу, коли ціна на продукт, зокрема для населення, формується на ринку. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 25 січня в ефірі програми «Свобода слова».

     За його словами, Уряд почав реалізацію кроків, необхідних для того, щоб ці ринки електроенергії та газу почали працювати правильно й зручно для людей.  

     «По-перше, була встановлена гранична ціна на ринку газу з 1 лютого й до кінця опалювального сезону не вище 6,99 грн за кубічний метр. По-друге, тарифи на тепло й гарячу воду не будуть змінюватися до кінця опалювального сезону. По-третє, після консультацій з Урядом і народними депутатами НКРЕКП ухвалило рішення про обмеження тарифу на розподіл газу на рівні 1,79 грн за кубометр», — зазначив Денис Шмигаль.

     Водночас, як зауважив Прем’єр-міністр, Уряд спільно з профільним  комітетом Верховної Ради ініціюватиме ухвалення законопроекту про можливість передачі газорозподільчих мереж органам місцевого самоврядування. «Це важливий елемент, який забезпечить справедливість формування ціни на розподіл», — додав він.

     Крім того, Глава Уряду наголосив, що штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 26 січня 2021 року

     Станом на 26 січня 2021 року на Сарненщині виявлено 22 нових випадки захворювання на COVID-19: 5 жителів з с.Тинне, 4 – з смт Рокитне, по 3 – з смт Томашгород та с.Чудель, по 2 – з с.Немовичі та с.Залав’я та по одному – з с.Біловіж, с.Осницьк, с.Кам’яне.

     На сьогодні кількість активних хворих становить 340 осіб.

   Всього на території Сарненського району зареєстровано 5495 випадків захворювання на COVID-19. Через ускладнення, викликані коронавірусом, 91 випадок летальний. Подолали COVID-19 – 5064 особи.№ 10 від 15 січня 2021року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 березня 2020 року № 84"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
15 січня 2021року                                                                                         №10
 
 
 

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 березня 2020 року № 84

 
 
 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району від           18 грудня 2020 року № 63:№ 7 від 15 січня 2021 року "Про надання права першого та другого підпису на фінансових документах"

   Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

    
 15 січня 2021 року                                                                                № 7
 

Про надання права першого та другого

підпису на фінансових документах№ 6 від 15 січня 2021 року "Про надання права підпису першого та другого підпису на фінансових документах"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    
 15 січня 2021 року                                                                                № 6
      

Про надання права підпису першого та другого

підпису на фінансових документах№ 5 від 14 січня 2021 року "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 грудня 2020 року №412"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    

14 січня 2021 року                                                                                 № 5

      

Про визнання таким, що втратило

чинність розпорядження голови

районної державної адміністрації від

31 грудня  2020 року №412
 
 

        Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 грудня 2020 року №412 «Про прийняття  ведення бухгалтерського обліку з відділу освіти Сарненської райдержадміністрації та відділу культури, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації».

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 
 
 
 
 

Голова адміністрації                            Олександр КОХАН№ 4 від 14 січня 2021 року "Про організацію роботи щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
 14 січня 2021 року                                                                                        № 4  
 

Про  організацію роботи