Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 15, 2021

Дата

Уряд розробить річний газовий продукт, який захистить населення від різких коливань цін на ринку

     Уряд розробить річний газовий продукт, коли ціна на газ для споживачів фіксуватиметься на рік. Це захистить громадян від непередбачуваних зростань. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Сніданок з 1+1» 15 січня.

     «Державна компанія «Нафтогаз» та інші постачальники газу вирахують ціну своїх річних продуктів та запропонують українцям фіксовану ціну», — зауважив очільник Уряду.

     За словами Прем’єр-міністра, восени минулого року десятки тисяч українців вже підписали річні контракти на постачання газу за ціною 4,70 грн за кубічний метр. Він додав, що такий принцип діє у більшості країн Європи, а люди можуть обирати фіксовану ціну на рік або на місяць.

     Денис Шмигаль нагадав, що минулого року в Україні запрацював ринок газу і саме біржа регулює ціни. Однак на ринку, за його словами, є зловживання, у зв’язку з чим Уряд обмежить граничну ціну на газ, щоб окремі компанії, які мають монопольне становище в областях, не завищували ціну та не здійснювали маніпуляцій із цінами в платіжках.Будівництво загальноосвітньої школи I - III ступенів в с.Цепцевичі буде профінансовано за рахунок коштів ДФРР

     Розвиткові, спортивні та освітні проєкти отримають цьогоріч кошти з Державного фонду регіонального розвитку. Обласна комісія з відбору інвестиційних проектів та програм своїм рішенням затвердила перелік з 7 об’єктів.

     «Умова Мінрегіону – 30% коштів ДФРР спрямувати на розвиткові проєкти. На Рівненщині – це спорткомплекс на Макарова, який є промоційним  та передбачає проведення різноманітних заходів – бізнесових, культурно-розважальних та спортивних. Решта 70% складатимуть проєкти соціальної інфраструктури. Більшість проєктів потребує співфінансування з інших джерел, зокрема, спортивної субвенції, коштів з місцевих бюджетів та соцеконому», - відзначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

     У Державному бюджеті на 2021 рік Державний фонд регіонального розвитку сформований у розмірі 4,5 млрд. гривень, з них для Рівненщини передбачили 160,6 мільйонів гривень.

     До переліку проектів, які пропонують для фінансування у 2021 році за рахунок коштів ДФРР увійшов проект будівництва загальноосвітньої школи I - III ступенів по вул. Нова, 38, в с. Цепцевичі Сарненського району  (15,5 млн грн).№ 2 від 06 січня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 06 січня 2021 року № 10"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

06 січня  2021 року                                                                                        № 2

 

Про затвердження протоколу

засідання районної комісії з питань

формування пропозицій стосовно

забезпечення житлом дітей - сиріт,№ 1 від 06 січня 2021 року "Про затвердження іншої субвенції з місцевого бюджету на 2021 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
06 січня 2021року                          № 1
 

Про затвердження іншої субвенції

з місцевого бюджету на 2021 рік

 

            Відповідно до додатку 4 рішення сесії Сарненської міської ради від24 грудня 2020 року № 84 «Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік» такеруючись пунктом 3 рішення Сарненської районної ради від 23.12.2020№34 "Про районний бюджет Сарненського району на 2021 рік":

 

1. Збільшитидоходи загального фонду районного бюджету на 2021 рік на суму 500 000грн., згідно з додатком 1 за рахунокіншої субвенції з місцевого бюджету;

 

2. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на 2021 рік на суму 500 000 грн. за рахунок іншої субвенції з місцевого бюджету згідно з додаткам 2,3.Січень№ 403 від 23 грудня 2020 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

      23 грудня 2020 року                                                                                 № 403

 
Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації
 
Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:
         

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток архівної справи та з нагоди Дня працівників архівних установ:№ 412 від 31 грудня 2020 року "Про прийняття ведення бухгалтерського обліку з відділу освіти Сарненської райдержадміністрації та відділу культури, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної  державної адміністрації
 

 31  грудня  2020 року                                                                                № 412 

 
Про прийняття  ведення бухгалтерського

обліку з відділу освіти Сарненської

райдержадміністрації та відділу культури, молоді

та спорту Сарненської райдержадміністрації
 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  у зв’язку з скороченням штату працівників структурних підрозділів відділів освіти, культури, молоді та спорту  Сарненської районної державної адміністрації:

1. Прийняти  з 01 січня  2021 року:

1.1. ведення бухгалтерського обліку з відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації до відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сарненської райдержадміністрації;

1.2. ведення бухгалтерського обліку з відділу культури, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації до відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сарненської райдержадміністрації.№ 405 від 28 грудня 2020 року "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм Сарненської районної державної адміністрації на 2020 рік"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

    
28 грудня  2020 року                                                                                      №405
 

Про внесення змін до паспортів

бюджетних програм Сарненської

районної державної адміністрації№ 411 від 31 грудня 2020 року "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм Сарненської районної державної адміністрації на 2020 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

    
31 грудня  2020 року                                                                                      № 411
 

Про внесення змін до паспортів

бюджетних програм Сарненської

районної державної адміністрації№ 410 від 30 грудня 2020 року "Про внесення змін до обсягу міжбюджетних трансфертів на 2020 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

     30  грудня 2020 року                                                                             № 410    

 

Про внесення змін до обсягу

міжбюджетних трансфертів на 2020 рік