Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 9, 2020

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 09 вересня

Станом на 09 вересня 2020 року на Сарненщині випадків захворювання на COVID-19 не виявлено.

Таким чином в Сарненському районі зареєстровано 527 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 17 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 472 людини.

Сарненський район знаходиться в «зеленій» зоні карантину.Відбулась нарада щодо проведення інвентаризації гідротехнічних споруд

     Сьогодні у Сарненській райдержадміністрації відбулась нарада щодо проведення інвентаризації гідротехнічних споруд за участі начальника відділу цивільного захисту та інформаційного забезпечення райдержадміністрації Олени Сварицевич, начальника Північного міжрайонного управління водного господарства Віктора Мельниковича та представників міської, селищних, сільських рад.

     Утримання гребель, водоскидних споруд та меліоративних систем у належному технічному стані вимагає щоденного нагляду, особливо в період проходження весняної повені та дощових паводків, а також періодичного проведення поточного та капітального ремонтів.

     «Неналежний нагляд ставить під загрозу руйнування гідротехнічні споруди. Це може спричинити затоплення та підтоплення територій у заплавах, руйнування шляхів та інших комунікацій та привести до непередбачених наслідків і значних економічних збитків» - зазначив Віктор Мельникович.

     З метою обліку гідротехнічних споруд та меліоративних систем, для ефективного їх використання - сільським, селищним та міській радам доручено здійснити інвентаризацію гідротехнічних споруд, а також прийняти їх у власність територіальних громад відповідно до розташування цих об’єктів на визначених територіях.МОЗ: оперативна інформація про поширення коронавірусної станом на 09 вересня

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на ранок 9 вересня в Україні зафіксовано 2 551 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19. Наразі  виявлено 75 348 активних хворих на COVID-19.

     Загалом в Україні 143 030 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 979 летальних, 64 703 пацієнти одужали. Проведено 1 751 931 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужали 1 157 пацієнтів.

     Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

 Вінницька область — 4 503 випадки;

 Волинська область — 6 015 випадків;

 Дніпропетровська область — 2 923 випадки;«Велике будівництво»: у Сарнах запрацювала потужна спортивна арена

     Великий зал з трибунами на 760 місць для занять з міні-футболу, волейболу, баскетболу, а також борцівська, боксерська та тренажерні зали - у Сарнах запрацював спортивний комплекс.

     На офіційне відкриття спортивної арени завітав Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, який сьогодні із робочою поїздкою перебуває на Рівненщині.

     «Тут тренуватимуться не тільки діти чи професіональні атлети, а й всі охочі вести активний спосіб життя та займатися спортом. Чим більше українців будуть долучатися до фізичної активності, тим більше в країні буде здорових та щасливих людей. Наголошую, без розвитку спортивної інфраструктури – неможливий розвиток фізичної культури в цілому. Без цієї вкрай важливої складової ми не побачимо більше чемпіонів, які прославляють нашу країну на весь світ. Тому влада на місцях повинна приділяти особливу увагу розвитку спортивної інфраструктури», - зауважив Вадим Гутцайт.

     Почали споруджували спортивну арену у Сарнах  «з нуля» у 2016 році, а завершити вдалося в рамках Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

     Перед спортивною ареною також є стадіон. Важливо, що комплекс адаптований для зайняття спортом для людей з інвалідністю та маломобільних груп.

     «Впевнений, що незабаром нас чекають великі звершення на спортивній арені. Саме у «САРНИ АРЕНА» засяятимуть нові зірки спорту», - зазначив голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан.