Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 29, 2020

Антикорупційна стратегія має стати фундаментом протидії корупції

     Під головуванням Президента України Володимира Зеленського 28 вересня відбулося засідання Національної ради з питань антикорупційної політики, на якому був обговорений проект Антикорупційної стратегії на 2020-2024 роки.

     У засіданні також взяли участь: Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Голова Офісу Президента Андрій Єрмак, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова СБУ Іван Баканов, Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков, народні депутати та інші поважні особи.

     Президент України Володимир Зеленський наголосив, що Антикорупційна стратегія має стати фундаментом протидії корупції. «Антикорупційна стратегія — це система заходів, впровадження яких може забезпечити координацію роботи правоохоронних, антикорупційних державних органів на загальнодержавному та місцевому рівнях», — сказав Президент.

     Як підкреслив Прем’єр-міністр, впровадження Антикорупційної стратегії — це не лише питання підвищення довіри громадян до Держави, а й її інвестиційна привабливість, розвиток бізнесу, створення нових робочих міць.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 29 вересня

Станом на 29 вересня 2020 року на Сарненщині виявлено 3 нові випадки захворювання на COVID-19:

2 жителі з м.Сарни;
1 з с.Стрільськ.

Таким чином в Сарненському районі зареєстровано 675 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 19 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 554 особи.

Сарненський район знаходиться в "жовтій" зоні карантину.