Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 16, 2020

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 16 вересня

Станом на 16 вересня 2020 року на Сарненщині випадків захворювання на COVID-19 не виявлено.

Таким чином в Сарненському районі зареєстровано 564 випадки захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 17 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 496 людей.

Сарненський район знаходиться в «зеленій» зоні карантину.Жителі Рівненщини можуть самостійно обирати постачальника газу

     З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів. Тому жителі Рівненщини, які самостійно обрали постачальника блакитного палива, повинні повідомити про це органи соцзахисту за місцем проживання.

     Це необхідно для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Адже щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість послугами, розмір цін, тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за них, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

     Своєчасне надання громадянами такої інформації забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру субсидій та пільг.

     Тому органи соцзахисту населення звертаються до жителів Рівненщини з проханням в найкоротші терміни повідомляти про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.З нагоди Дня фізичної культури і спорту відбувся VII турнір з міні-футболу

     15 вересня на стадіоні «Мрія» м.Сарни відбувся VII турнір з міні-футболу з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

     Участь взяли команди органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Сарненського педагогічного коледжу РДГУ, Сарненського ліцею №2, Сарненського професійного аграрного ліцею, команди стадіону «Мрія» та військової частини А0153.

     У відкриті турніру участь взяли голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан та голова районної ради Руслан Серпенінов.

     «Тішить, що працівники державних установ, організацій можуть продемонструвати, що вони спроможні не тільки виконувати свої функціональні обов’язки, а перебувають у добрій фізичній формі і своїм прикладом показують як треба організовувати дозвілля. Бажаю усім фізичного здоров’я, краси та олімпійського довголіття! А кожному учаснику змагань - перемоги!» - зауважив Олександр Кохан.

     Чемпіонами турніру стали футболісти команди Сарненського педагогічного коледжу РДГУ.

     На другому місці опинилась команда стадіону «Мрія».

     Бронзовими призерами турніру стали гравці збірної команди Сарненської адміністрації та районної ради.

     Переможці змагань були нагороджені кубками та Почесними грамотами.МОЗ: оперативна інформація про поширення коронавірусної хвороби станом на 16 вересня

     Станом на ранок 16 вересня в Україні 162 660 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 3 340 летальні, 72 324 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 2 958 нових випадків. 

     Загалом проведено 1 925 482 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 1 514 пацієнтів.

     Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 4 976 випадків;

Волинська область — 6 504 випадки;

Дніпропетровська область — 3 539 випадків;