Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 15, 2020

Відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради

     15 вересня в райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно - містобудівної ради при відділі архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля Сарненської райдержадміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації Людмили Мариніної, начальника відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Андрія Кишенка, інших членів ради та запрошених.

     На засіданні відповідно до порядку денного розглянуто такі питання як:15 вересня почала працювати урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті за телефоном

     Інтернет сьогодні є найважливішим інструментом взаємодії зі світом у руках не тільки дорослих, але й дітей. Він допомагає їм навчатися, розвиватися, підтримувати спілкування з друзями, стежити за подіями у світі.

      Однак, окрім очевидної користі, в мережі також таїться безліч загроз, з якими не завжди під силу впоратися дитині.

     Одним із викликів сучасності є попередження насильства над дітьми у різних його проявах (в тому числі в Інтернеті). Діти, які зазнали сексуального насильства в Інтернеті, травмовані ще сильніше, ніж ті, які зазнали фізичного насильства, адже особливість вчинення сексуального насильства над дітьми в онлайн полягає в тому, що матеріали (фото, відео) залишаються в Інтернеті та транслюються по всьому світу (навіть після того, як дитина врятована).

     З 15 вересня в Україні розпочинає діяльність урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті за телефоном 1545 (далі обрати 3).До уваги суб’єктів господарювання!

     Відповідно до розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 12.11.2019 № 937 «Про затвердження плану заходів з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Рівненській області на 2019 - 2024 роки» (із змінами) та листа департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації від 10.09.2020 №01/1001-03-811доводимо до відома суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торговельного обслуговування населення про необхідність проведення вакцинації від грипу, особливо серед осіб, що входять до професійних груп ризику (зокрема, продавці, працівники готельного та ресторанного господарства, працівники з надання перукарських та косметичних послуг, працівники громадського транспорту та таксі, особи, що працюють в багатолюдних місцях).Сарненщина COVID-19: важливе станом на 15 вересня

     Станом на 15 вересня 2020 року на Сарненщині випадків захворювання на COVID-19 не виявлено.

     Таким чином в Сарненському районі зареєстровано 564 випадки захворювання на COVID-19.

     Через ускладнення, викликані коронавірусом, 17 випадків летальних.

     Подолали COVID-19 – 496 людей.

     Сарненський район знаходиться в «зеленій» зоні карантину.Стартував конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку на 2020 рік, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів ЄС

     Міністерство розвитку громад та територій України відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року №827 «Деякі питання фінансування програм та проектів регіонального розвитку» (зі змінами), оголошує конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

     Для участі у конкурсному відборі заявник проєкту (центральний або місцевий орган виконавчої влади; органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку, утворені відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики») подає через онлайн платформуhttps://sectoral.minregion.gov.ua документи (заявку на участь, інформаційну картку проєкту та опис проєкту, оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 №120 (у редакції наказу Мінрегіону від 15.04.2020 №93) «Про затвердження Вимог до опису та інформаційної картки проекту регіонального розвитку, який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу»).

     Документи на участь у конкурсному відборі подаються виключно в електронному вигляді через онлайн платформу Мінрегіону https://sectoral.minregion.gov.ua до 17 год. 00 хв. 20 жовтня 2020 року включно.На Рівненщині пройде І-ий регіональний форум ОСББ

     У п’ятницю, 18 вересня, на Рівненщині пройде І-ий регіональний форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. На захід запрошені голови правлінь ОСББ, представники  житлово-комунальних структур та надавачі послуг, громадські організації.

     Учасники обговорять питання, які потребують вирішення, можливість впровадження грантових проектів, дізнаються про різні фінансові підтримки на рівні держави та області.

     Захід відбудеться за сприяння голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля. Також у числі організаторів - Проект ЄС/ПРООН «HOUSES», ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини».

     Захід розпочнеться о 13:30 у готелі «Мир».

     Для участі у форумі необхідно зареєструватися до 16 години 16 вересня 2020 року згідно ФОРМИ. Кількість учасників буде обмежена через карантин.

     За детальною інформацією звертатись до Олени Хомич (+380 (96) 760 26 07) та Надії Гвоздик (+380 (67) 360 29 21).В Україні підтверджено 2 905 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на 15 вересня в Україні зафіксовано 2 905 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Наразі в Україні 85 628 активних хворих.

     В Україні 159 702 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 3 264 летальні, 70 810 пацієнтів одужало. Загалом проведено 1 897 688 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 1267 пацієнтів. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 4 887 випадків;

Волинська область — 6 428 випадків;

Дніпропетровська область — 3 430 випадків;