Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 11, 2020

Пенсійний фонд пропонує користуватися електронними трудовими книжками

     Електронна трудова книжка – зручний та доступний кожній застрахованій особі сервіс. Вона дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність та вносити зміни.

     Книга містить інформацію про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця та про сплачені страхові внески з 1998 року. 

     Як повідомляють у головному управлінні Пенсійного фонду України в Рівненській області, крім того, інформацію про трудову діяльність, як правило, до 1998 року користувачі можуть надавати у вигляді передбачених законодавством документів (сканованих копій, засвідчених кваліфікованим електронним підписом).

     Сервіс «Електронна трудова книжка» доступний на вебпорталі Пенсійного фонду України  https://portal.pfu.gov.uaМОН наголошує на неухильному дотриманні законодавства під час організації освітнього процесу

     Міністерству освіти і науки України стали відомі факти, коли в окремих містах, які входять до «червоної» карантинної зони, порушуються умови карантину та не виконуються зобов’язання про закриття закладів освіти. 

     У зв’язку з цим МОН звернулося з листом до керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, керівників закладів освіти, в якому наголосило на неухильному дотриманні законодавства під час організації освітнього процесу.

     Зокрема, у листі йдеться про те, що у разі недотримання вимог законодавства України про охорону здоров’я керівники закладів освіти несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законодавством (стаття 80 Закону України від 19.11.1992 № 2801-XII «Основи законодавства України про охорону здоров’я»).Два навчальних заклади Сарненського району отримали шкільні автобуси

     Ключі від нового транспорту отримали Тинненська ЗОШ І- ІІІ ступенів та Великовербчанська ЗОШ І - ІІІ ступенів. Тож вчителі та учні зможуть комфортно доїжджати до навчальних закладів.

     «Радію, що змогла відстояти ці навчальні заклади і отримати підтримку в області та Міністерстві освіти. Адже в цих школах вони вкрай необхідні» - відмітила перший заступник голови Сарненської РДА Людмила Мариніна.

     Це сучасні, комфортні та безпечні транспортні засоби. Кожен розрахований на 30 місць. Усі сидіння – м’які, з пасками безпеки.

Шкільні автобуси придбані управлінням освіти і науки Рівненської ОДА за державні кошти на умовах співфінансування з місцевих бюджетів ( 70 на 30).В Україні вперше кількість хворих COVID-19 за добу перевищила 3 000 випадків

     В Україні зафіксовано 3 144 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 – це антирекорд кількості нових хворих за добу.

     11 вересня (станом на 9:00) в Україні 148 756 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 076 летальних, 67 005 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 3 144 нові випадки. Загалом проведено 1 806 428 тестування методом ПЛР.

      Усього за добу одужало 1 128 пацієнтів.