Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 28, 2020

Проведена нарада з питань порядку розслідування випадків гострих професійних захворювань на COVID-19

     За ініціативи та підтримки управління Держпраці у Рівненській області спільно з управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області 27.08.2020 проведена нарада за участю начальника відділу інспекційної діяльності та розслідування нещасних випадків на виробництві управління Держпраці у Рівненській області Тімкіної О.Л., начальника відділу профілактики страхових випадків-головного страхового експерта управління ВД ФСС України у Рівненській області Карманюк І.П., керівників  та інженерів з охорони праці комунальних некомерційних підприємств та закладів охорони здоров’я  Сарненського,  Дубровицького та Рокитнівського  районів.

     Станом на кінець серпня по Рівненській області зафіксовано близько 800 випадків гострих професійних захворювань на COVID-19 працівників медичних закладів, що сталися під час виконання професійних обов’язків.Відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

     28 серпня 2020 року в малій залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом заступника голови Сарненської райдержадміністрації Любові Мацигон.

     На розгляд комісії було внесено 6 питань, зокрема:

  • про розгляд питання щодо визначення органом опіки та піклування порядку побачення та спілкування із малолітньою дитиною;
  • про розгляд питання щодо надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав;
  • про стан працевлаштування неповнолітніх дітей упродовж січня-серпня 2020 року.

     По завершенню засідання комісії були прийняті відповідні рішення.Відбулась нарада з керівниками вищих навчальних закладів

     Перший заступник голови Сарненської райдержадміністрації Людмила Мариніна та заступник голови райдержадміністрацї Любов Мацигон зустрілись з керівниками вищих навчальних закладів, коледжів, професійно-технічних навчальних закладів Сарненщини. Обговорили ситуацію з початком нового навчального року та низку проблемних питань, важливих для навчальних закладів.

     «Необхідно розробити чіткий алгоритм дій у разі виявлення коронавірусної хвороби в одного із студентів, згідно з усіма вимогами Міністерства охорони здоров’я» - наголосила Людмила Мариніна.

     Важливою в умовах епідемії є робота медичного персоналу у навчальних закладах. Він повинен уважно реагувати на усі скарги дітей та моніторити ситуацію щодо захворюваності.

     По завершенню наради, керівники отримали відповідні доручення.Володимир Зеленський: 31 день на фронті немає бойових втрат і поранень, це і є мій обов’язок як Президента

     Президент України Володимир Зеленський зазначив, що за рік його роботи на посаді завдяки переговорам зі світовими лідерами, Нормандському та Мінському форматам вдалося досягти звільнення близько 150 утримуваних українських громадян та встановлення всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі, який триває вже 31 день.

     «31 день немає бойових поранень, немає летальних випадків на фронті. Мені здається, що це – непоганий результат. Ще ми повернули близько 150 людей. Завдяки діалогу, завдяки зустрічам, багатогодинним розмовам, перемовинам з багатьма лідерами різних країн і, я думаю, що трішечки завдяки мені», – сказав Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки на Кіровоградщину.

      Він зазначив, що встановлення миру на сході України – це його обов’язок як Глави держави і одна з його передвиборчих обіцянок.В Україні - черговий антирекорд нових випадків Covid-19

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на 28 серпня в Україні зафіксовано 2438 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

     Загалом в Україні 114 497 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2451 летальний, 55 083 пацієнти одужали. Проведено 1 494 243 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 866 пацієнти.

     Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 3 800 випадків;

Волинська область — 5 320 випадків;

Дніпропетровська область — 2 162 випадки;