Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 27, 2020

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 27 липня

Станом на 27 липня 2020 року на Сарненщині зафіксовано 385 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 16 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 335 людей.

Всього на території Рівненської області виявлено 5734 випадків захворювання на COVID-19.Уряд працює над продовженням інтеграції України до НАТО

     Про ключові напрямки та пріоритети співпраці України та НАТО у контексті євроатлантичних прагнень України йшлося під час онлайн зустрічі Віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної з послами держав-членів НАТО, акредитованих в Україні.

     «З першого дня свого призначення в Уряді я відстоюю переконання, що підтримання регулярного діалогу у форматі Україна-НАТО у столицях держав-членів НАТО, штаб-квартирі та структурах Альянсу, а також безпосередньо в Україні, є надзвичайно важливим для системного просування українського питання, нарощування темпу реформ, підвищення обізнаності щодо питань євроатлантичної інтеграції як в Україні так і в країнах-членах Альянсу», - зазначила Ольга Стефанішина.

     Віцепрем'єр-міністр додала, що Річна національна програма під егідою Комісії Україна-НАТО (РНП) залишається ключовим інструментом для досягнення необхідних критеріїв членства в Альянсі.

     «Щоденні задачі, на які спрямована робота моя і колег - це робота в рамках Річної національної програми на 2020 рік. Вона суттєво відрізняється від усіх попередніх, які Україна розробляла, починаючи з Бухарестського саміту. Тепер РНП є програмою стратегічних та вимірюваних реформ, які забезпечують ефективну, цілеспрямовану та системну підготовку до членства в Альянсі», – зазначила Ольга Стефанішина.Заступник голови ОДА Сергій Гемберг побував у Сарненському історико-етнографічному музеї

     Під час екскурсії по музею Сергій Гемберг оглянув зібрані тут історичні пам'ятки, колекцію старовинного одягу, предметів побуту, матеріалів, які розповідають про промисли та ремесла поліського краю.

     «2020 оголошений Роком промоції культурної спадщини Рівненщини. Тому заклади області можуть долучатися та пропонувати ініціативи до іміджевих заходів, що спрямовані на збереження історично-культурної спадщини та розвиток подієвого туризму. І Сарненський історико-етнографічний музей має достатньо сильний потенціал, щоб себе яскраво проявити», - зазначив Сергій Гемберг.

     Сарненський історико-етнографічний музей став партнером Національного проєкту «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі». Він спрямований на промоцію та збереження традиції бортництва та бджолярства.

     На перспективу працівники музею також запланували ще кілька проектів, розповідає директорка установи Вікторія Дашко. Серед них – створення «міні музей Пирогово» на території музею із встановленням архітектурних будівель північного Полісся.

     Також тут хочуть провести фестиваль повстанської пісні, облаштувати криївку.МОЗ: оперативна інформація про поширення COVID-19 станом на 27 липня

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на ранок 27 липня в Україні зафіксовано 807 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

     Загалом в Україні 65 656 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1616 летальних, 36 122 пацієнти одужало. Проведено 970 705 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 315 пацієнтів.

     Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 2589 випадків;

Волинська область — 3616 випадків;

Дніпропетровська область — 1330 випадків;Відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

     24 липня 2020 року в малій залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом заступника голови Сарненської райдержадміністрації Любові Мацигон.

     На розгляд комісії було внесено 15 питань, зокрема:

  • про розгляд питання щодо виконання батьківських обов’язків;
  • про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах;
  • про розгляд питання щодо позбавлення батьківських прав.

     По завершенню засідання комісії були прийняті відповідні рішення.