Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 22, 2020

Архітектурно-містобудівна радаРівненщина – серед дев’яти регіонів, де посилять заходи безпеки

     Задля забезпечення безпеки громадян керівництво Національної поліції України прийняло рішення про посилення заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку на території Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

     Як повідомляють в Національній поліції України, заходи здійснюються з метою своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам.

     Для цього у центральних частинах обласних центрів та в громадських місцях, де може перебувати значна кількість громадян вказаних регіонів, забезпечено несення служби поліцейськими нарядами. До їхнього складу також увійшли військовослужбовці Національної гвардії України.

     Правоохоронці патрулюють вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів. Окрім того, на в’їздах та виїздах з обласних центрів виставлено мобільні пости.

     Поліцейські здійснюють такі превентивні заходи:

     ▪ перевірка документів у підозрілих осіб та проведення поверхневого оглядуМОЗ: оперативна інформація про поширення COVID-19 станом на 22 липня

     В Україні зафіксовано 829 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. 

     22 липня (станом на 9:00) в Україні 60 995 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1534 летальні, 33 172 пацієнти одужало. 

     За добу зафіксовано 829 нових випадків. 

     Загалом проведено 907 360 тестувань методом ПЛР. 

     Усього за добу одужало 973 пацієнти.

     Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 2364 випадки;

Волинська область — 3359 випадків;