Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 20, 2020

Ми готові до другої хвилі епідемії, але сподіваємося, що вона нас омине – Президент

     877 тисяч тестів на коронавірусну інфекцію зробила Україна від початку епідемії COVID-19. Про це під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

     Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що кількість щоденних тестів постійно нарощується, нагадавши, що в перші дні робилося лише по 200 тестувань, система лабораторій потребувала відновлення. Він також додав, що вже протягом трьох тижнів зберігається приблизно однаковий рівень показників щодо виявлення підозр і заражень, минулого тижня госпіталізація в цілому пішла на спад. 

     «Ситуація зараз така, що ми маємо постійно бути напоготові, але не треба перебільшувати реакції. Сьогодні немає критичних спалахів або якихось «червоних точок», пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції в країні. Кількісний поріг тих, хто одужав, перевищив 50 відсотків. Ми готові до другої хвилі, але сподіваємося, що вона нас омине», – сказав Володимир Зеленський.

     Денис Шмигаль нагадав, що показник летальності через коронавірусну інфекцію доволі помірний в Україні та становить 2,5%.Громади Рівненщини отримають 37 млн грн з держбюджету

     На Рівненщину надійдуть 37 млн грн на соціально-економічний розвиток окремих територій. Таку суму коштів для регіону затвердив Уряд. Гроші направлять до обласного бюджету, а також Рівного, 7 районів та стількох ОТГ області.

     «Субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток – це додатковий фінансовий ресурс для окремих територій. Кошти можна використати для співфінансування різних проєктів, що важливі для громад. Серед них – облаштування спортивних об’єктів, придбання медобладнання, ремонт соціальних закладів тощо. При цьому усі проєкти відповідатимуть Стратегії регіонального розвитку нашої області. Важливою умовою також є наявність проєктної документації», - розповіла заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

     З усієї суми вже розподілили 36,5 млн грн.

     Тож у Сарненський район спрямують кошти на ремонт приміщення ЦРЛ для розміщення ангіографу, закупівлю медичного обладнання для амбулаторії.

     Також фінансування отримає Клесівська ОТГ – для ремонту харчоблоку в садочку «Веселка» у Клесові.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 20 липня

Станом на 20 липня 2020 року на Сарненщині зафіксовано 360 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 16 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 298 людей.

Всього на території Рівненської області виявлено 5153 випадків захворювання на COVID-19.Відбулась виїзна нарада з працівниками лісової галузі Сарненського та Клесівського лісових господарств

     У п’ятницю, 17.07.2020, під керівництвом голови Сарненської райдержадміністрації Олександра Кохана відбулась виїзна нарада з працівниками лісової галузі Сарненського та Клесівського лісових господарств за участі правоохоронних органів.

     В ході наради учасники оглянули лісові угіддя та ознайомились з ділянками на яких проводяться роботи:

  • з освітлення лісу;
  • по прочистці лісу;
  • ділянки, пройдені пожежею, що потребують санітарного рубання тощо.

     Підводячи підсумки, визначили спільні дії щодо легального обігу деревини в Сарненському районі.

     Директор ДП «Клесівське лісове господарство» Михайло Ониськевич розповів, що нині запроваджена державна система електронного обліку деревини, яка дає змогу кожному отримати інформацію про деревину: місце її походження та маршрут переміщення. Саме завдяки цій системі можна ефективно запобігати незаконному обігу деревини в районі.

     «Приємно, що лісове господарство на Сарненщині на високому рівні розвитку, проте нам  необхідно об’єднати зусилля органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та  працівників лісової охорони для швидкого реагування та недопущення незаконної вирубки лісів у нашому регіоні» - зазначив Олександр Сергійович.Рівненщина з новим адмінтерустроєм: парламент створив 4 нові райони замість 16

     17 липня Верховна Рада України прийняла Постанову № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів». Згідно з документом, тепер в Україні 138 районів. Старі 490 районів парламент ліквідував.

     За це рішення проголосували 238 народних депутатів.

     На Рівненщині замість 16 будуть утворені 4 райони, зокрема:

     Вараський район (з адміністративним центром у місті Вараш) у складі територій Антонівської сільської, Вараської міської, Володимирецької селищної, Зарічненської селищної, Каноницької сільської, Локницької сільської, Полицької сільської, Рафалівської селищної територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України;МОЗ: оперативна інформація про поширення COVID-19 станом на 20 липня

     В Україні зафіксовано 651 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19.

     20 липня (станом на 9:00) в Україні 59 493 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1498 летальних, 31 439 пацієнтів одужало. 

     За добу зафіксовано 651 новий випадок. 

     Загалом проведено 881 907 тестувань методом ПЛР. 

     Усього за добу одужало 560 пацієнтів.

     Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 2317 випадків;№ 194 від 14 липня 2020 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

14 липня 2020 року                                                                                       № 194

 
 
Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації
 
 Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток самодіяльної творчості поліського краю та з нагоди 80-річчя від дня народження:№ 193 від 13 липня 2020 року "Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля Сарненської райдержадміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

 13 липня  2020 року                                                                                     № 193

 
Про утворення архітектурно-містобудівної

ради при відділі архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту

довкілля Сарненської райдержадміністрації
 
 
 
  
 

Відповідно до статей 6, 20, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пунктами 1.1, 3.1, 3.4 наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 7 липня 2011 року № 108 «Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 року за № 903/19641, у зв’язку із зміною назви відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації:№ 192 від 10 липня 2020 року "Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допом"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
10 липня 2020 року                                                                                  № 192          
 

Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради на IV квартал 2018 та 2019-2021 роки

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» від 14.11.2017 №2206-VIII, керуючись статтями 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради:№ 191 від 07 липня 2020 року "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
 07 липня  2020 року                                                                               №   191
 
 
Про організацію літнього оздоровлення
та відпочинку дітей у 2020 році