Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 14, 2020

Продовжуємо оновлювати та поповнювати матеріально - технічну базу закладів освіти району

   Питання оновлення, поповнення матеріально-технічної бази закладів освіти району та використання бюджетних коштів стоїть на постійному контролі у голови Сарненської РДА Олександра Кохана та першого заступника голови адміністрації Людмили Мариніної.

     Школи, які на самостійному фінансуванні, із залишків державної освітньої субвенції вже закупили та встановили нове навчальне обладнання.

     Загальноосвітні заклади освіти м. Сарни, опорний заклад «Люхчанський ліцей», Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів придбали: комп'ютерну техніку, мультимедійне обладнання, Смарт ТВ, нові меблі, дидактичні матеріали для НУШ, обладнання для харчоблоків.

     Автономія навчальних закладів дає більше можливостей самостійно вирішувати питання організації роботи та функціонування закладу освіти, раціонального використання виділених коштів та проведення закупівель предметів та обладнання, які необхідні для покращення надання освітніх послуг. Цими закладами освоєно більше 5 млн.гривень залишків державної освітньої субвенції.

     Працює в цьому напрямку і відділ освіти Сарненської РДА, проводячи закупівлі даного обладнання для інших шкіл району.

     Ще попереду закупівлі парт, комп'ютерної техніки для початкових класів НУШ за рахунок коштів, які надійшли із державного бюджету.

     Віримо, що до 1 вересня ми зможемо покращити умови для навчання наших дітей, створити сучасні осередки освіти, оновити матеріально - технічну базу та забезпечити дотримання санітарно - гігієнічних вимог та норм в загальноосвітніх навчальних закладах Сарненщини.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 14 липня

Станом на 14 липня 2020 року на Сарненщині виявлено 2 нових випадки захворювання на COVID-19:

1 житель з м.Сарни;
1 з с.Кричильськ;

Таким чином в Сарненському районі зареєстровано 350 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 16 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 275 людей.На Рівненщині оголосили 13 аукціонів малої приватизації

     Відчуження майна, що перебуває у державній власності, це нагода для розвитку бізнесу або громади. 

        Наразі, за інформацією регіонального відділення, на Рівненщині на аукціон виставлено 13 об’єктів для приватизації. Стартова ціна яких від майже 500  грн до 15 млн гривень.

      Зокрема, у Сарненському районі – це будівля Цепцевицької ветдільниці загальною площею 110,9 кв.м, у складі: ветдільниця «А-1» з прибудовами, за адресою: с. Цепцевичі, вул. Центральна, 188
https://privatization.gov.ua/product/privatization-budivla-cepcevic-koi-vetdil-nici-zagal-nou-ploseu-110-9-kv-m-u-skladi-uborna-hliv-krinica-betonna/.

      Нагадаємо, до об’єктів малої приватизації відносяться державні підприємства та пакети акцій, об’єкти незавершеного будівництва та соціально-культурного призначення, окреме рухоме та нерухоме майно, вартість яких становить не вище 250 млн гривень. Вони продаються виключно через аукціони ProZorro. Податкові новини

      Подати заяву для списання боргу з єдиного внеску можна до 31 серпня включно!

     Вараське управління ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що 2 червня 2020 року опублікований Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» від 13 травня 2020 року № 592-IX. Документ набирає чинності з 1 січня 2021 року , крім п. 5 розділу I цього Закону, який набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

     Тому із 03.06.2020 р. діють норми вказаного Закону, які стосуються списання суми недоїмки, нараховані платникам ЄСВ з числа ФОП-загальносистемників та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за період з 01.01.2017 р., а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що оподатковується ПДФО.

     Для цього платники упродовж 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом №592 подають:Рівненщина – в ТОП-5 найкращих областей України за соціально-економічним розвитком

     За результатами першого кварталу 2020 року Рівненщина зайняла 4 місце серед 25 регіонів України. Торік за аналогічний період область посіла 17 сходинку.

     Рейтингова оцінка за січень-березень оприлюднена на сайті Міністерства розвитку громад та територій.

     Наш регіон поступився лише місту Києву, Київській та Дніпропетровській областям. Загалом рейтинг розроблений за результатами моніторингу 26-ти показників, що характеризують стан та динаміку соціально-економічного розвитку регіонів.

     «Така оцінка свідчить про ефективність нашої роботи. Ми ставимо завдання, які в першу чергу важливі для наших громад. Вирішуючи їх, ми перетворюємо наш регіон у територію рівних можливостей. Область стає комфортною для людей та ведення бізнесу. І це заслуга спільна – не лише управлінців, а й усіх жителів, підприємців», - зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

    Найкращих результатів область досягла за такими показниками, як:МОЗ: оперативна інформація про поширення COVID-19 станом на 14 липня

     В Україні зафіксовано 638 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

     14 липня (станом на 9:00) в Україні 54 771 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1412 летальних, 27 154 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 638 нових випадків. Загалом проведено 813 396 тестувань методом ПЛР.  Усього за добу одужав 651 пацієнт.

     Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 2148 випадків;

Волинська область — 3080 випадків;