Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 9, 2020

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 09 червня

Цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Сарненській РДА повідомляє

Станом на 09 червня 2020 року на Сарненщині зафіксовано 182 випадки захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 13 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 102 людини.

Всього на території Рівненської області виявлено 2108 випадків захворювання на COVID-19.Жителів Рівненщини запрошують до масштабної естафети Олімпійського дня-2020

     Любителів здорового способу життя Рівненщини та олімпійського руху запрошують долучатися до онлайн естафети «Олімпійський день». Традиційний всеукраїнський проєкт проводить Національний олімпійський комітет України.

     Щороку масштабний спортивно-сімейний захід НОК, який приурочений до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), збирає тисячі шанувальників спорту по всій країні.

     Попри усі труднощі сьогодення та нові виклики Національний олімпійський комітет України продовжує поширювати олімпійські цінності та ідеї активного способу життя.

     До 19 червня знімайте відео із занять улюбленим видом спорту, викладайте його у своїх соціальних мережах та отримуйте приємні олімпійські подарунки.

     Щоб взяти участь в естафеті, учасник повинен:

     1. зняти відео (тривалість 30-40 секунд) з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів в кадрі й символічно передати предмет, який відображає ваш вид діяльності, а разом з цим передати й естафету наступному учаснику, якого треба позначити під/у відео;

     абоМОЗ: оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 9 червня

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9 червня в Україні зафіксовано 27856 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 810 летальних, 12412 пацієнтів одужало. 

    Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 394  випадки.

Усього в Україні проведено 437 444 тестування методом ПЛР.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 1175 випадків;

Волинська область — 1113 випадків;