Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 11, 2020

Спортсменів та молодь Рівненщини закликають долучитися до здачі крові

     Міністерство молоді та спорту України разом зі спортивною спільнотою та Товариством Червоного Хреста України розпочинає акцію-марафон «Перемога у нас в крові». Ініціатива пройде під хештегом  #перемогаунасвкрові.

     Акцію-марафон планують розпочати напередодні Всесвітнього Дня донора крові, який відзначається 14 червня.

    Мета ініціативи – привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України. До акції із здачі крові закликають долучитися спортсменів та інших видатних особистостей, аби власним прикладом показати безпечність цієї процедури та популяризувати здоровий спосіб життя.

    Оновлений перелік ліків, респіраторів і засобів захисту в аптеках Сарненського району

     Інформуємо жителів Сарненського району про наявність засобів індивідуального захисту, антисептиків та окремих лікарських засобів в аптеках району.

     Наголошуємо, перед тим, як відвідати аптеку, зателефонуйте та дізнайтеся про наявність засобів та ліків.
     Зробити online-замовлення можливо в таких аптеках:

     - мережа аптек ТДВ «Рівнефармація», тел.: 1567, (067) 444 15 67;
     - мережа аптек «Подорожник», тел. (067) 500 51 51, online-замовлення: 
https://podorozhnyk.com/
    - мережа «Аптека Доброго дня», тел. 0 800 500 129, online-замовлення: 
https://www.add.ua/ua/

     Також у м.Сарни працюють цілодобові аптеки. А саме: ТзОВ «Аптека №11» - Аптека №2 - м.Сарни, вул.Технічна, 17 А; Аптека №6 - м.Сарни, вул.Ярослава Мудрого, 3Б.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 11 червня

Цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Сарненській РДА повідомляє!

Станом на 11 червня 2020 року на Сарненщині виявлено 7 нових випадків захворювання на COVID-19.

Це:
4 жителі з м.Сарни;
1 з с.Ясногірка;
2 з с. Чабель;
Таким чином в Сарненському районі зареєстровано 189 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 13 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 112 людей.У Сарненській місцевій прокуратурі новий очільник

     11 червня заступник прокурора Рівненської області Роман Павленко офіційно представив керівника Сарненської місцевої прокуратури Євгена Давидова.

     Представлення відбулося за участю голови Сарненської РДА Олександра Кохана, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, представників правоохоронних органів.

     Вітаючи Євгена Олександровича із призначенням на посаду, заступник прокурора області підкреслив, що новопризначений керівник добре обізнаний із завданнями, які стоять перед органами прокуратури.

     «Ми прикладемо максимум зусиль, щоб виправдати дану довіру в повній мірі, а саме принципово, чесно та гідно. Я впевнений, що своїми скоординованими діями та зусиллями ми забезпечимо і покращимо правопорядок в даному регіоні» - наголосив Євген Давидов.

     Окрім цього, заступник прокурора області Роман Павленко наголосив на пріоритетах у роботі — це злочини, пов’язані з корупцією, незаконними порубками лісу, користуванням надрами та робота нелегальних АЗС.Водіїв Рівненщини просять дотримуватися сезонних обмежень руху

     На Рівненщині з 1 червня 2020 року для транспортних засобів вагою понад 24 тони обмежено рух дорогами державного значення в денну пору доби за температури вище +28 °С.

     Про це повідомляють в Службі автомобільних доріг у Рівненській області.

     Такі заходи запроваджуються з метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 °С. Так, в денну пору доби діє обмеження та заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон.

     Це не стосується транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

     З метою попередження водіїв на дорогах встановлені відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

    Дотримання водіями вантажівок вагових параметрів та вимог дорожніх знаків здійснюватиметься територіальними підрозділами Укртрансбезпеки та Національної поліції України.Уряд ухвалив постанову, спрямовану на підвищення соціального захисту сімей загиблих героїв Революції Гідності

     На засіданні Уряду прийнято рішення щодо підвищення рівня соціального захисту непрацездатних членів сім’ї осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулись у період із 21.11.2013 по 21.02.2014 (постанова Кабінету Міністрів України „Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2014 р. № 76”).

     Постанова передбачає збільшення максимального розміру доходу, в межах якого встановлюється доплата сім’ям загиблих Героїв Революції Гідності. 

   Збільшення розміру доходу з 10 тис. грн до максимального розміру пенсії, яка визначена частиною третьою статті 27 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та виключено заробітну плату (дохід) із складових, які враховуються при визначенні розміру такої доплати.МОЗ: оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 11 червня

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на 11 червня в Україні  зафіксовано 29070 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 854 летальні, 13141 пацієнт одужав. 

     За добу зафіксовано 689 нових випадків. 

Загалом проведено 456 509 тестувань методом ПЛР.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 1236 випадків;

Волинська область — 1266 випадків;№ 158 від 09 червня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 07 вересня 2018 року № 379"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
09 червня 2020 року

                        №158

Про внесення змін  до розпорядження голови райдержадміністрації від
07 вересня 2018 року № 379
 
 
 
 

Відповідно до статей 6, 13, 16, 27, 39  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 05 лютого  2020 року № 44 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації  від 12 липня 2016 року № 427 «Про комісію з питань евакуації Рівненської області»», розпорядження голови райдержадміністрації від   18 лютого 2020 року № 6-к «Про внесення змін до структури та штатних розписів Сарненської районної державної адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації:№ 157 від 04 червня 2020 року "Про план заходів на 2020 рік з реалізації в Сарненському районі Стратегії подолання бідності"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
   04 червня 2020 року                                                                                        № 157 
 
 
Про план заходів на 2020 рік
з реалізації в Сарненському
районі Стратегії подолання бідності
 

На   виконання    розпорядження   Кабінету    Міністрів    України    від    03 березня 2020 року № 202–р «Про затвердження плану заходів на 2020 рік з реалізації Стратегії подолання бідності», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 квітня 2020 року № 227 «Про план заходів на 2020 рік з реалізації в Рівненській області Стратегії подолання бідності»:

 

1. Затвердити план заходів на 2020 рік з реалізації в Сарненському районі Стратегії подолання бідності (далі – план заходів) згідно з додатком.№ 156 від 04 червня 2020 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
04 червня  2020 року                                                                                   № 156
 

Про нагородження Почесною грамотою районної державноїадміністрації

 
 
 Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за особистий внесок у розвиток водного господарства, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників водного господарства: