Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 7, 2020

На Рівненщині готуються до відзначення 8 і 9 травня

     Цими днями відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі.

     Заходи уже традиційно пройдуть під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо», а символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак.

     У зв’язку із карантином Рівненщина, як загалом по Україні, цьогоріч утримається від проведення масових заходів. Під час вшанувань дотримуватимуться необхідних обмежень. Покладання квітів будуть малочисельними, а ветеранів рекомендовано вітати телефоном або листівками – щоб не наражати їх на небезпеку, адже вони знаходяться в особливій групі ризику.

     Більшість заходів пройдуть в онлайн режимі.

     Зокрема, бібліотеки та музеї області демонструватимуть фотодокументальні матеріали, онлайн презентації.

     9 травня у сторінці Фейсбук Сарненського районного музею розмістять відеоролики про війну, а напередодні відбудеться онлайн презентація виставки «Українська Друга світова».Лікарні на Рівненщині заповнені COVID-хворими на 20%

В області дефіциту місць для хворих на COVID-19 немає.

Лікарні першої хвилі заповнені хворими на коронавірусну інфекцією тільки на 20,5%.

Про це повідомили в обласному Центрі громадського здоров’я.

Найбільша заповненість в центральній міській лікарні Рівного - майже половина ліжкомісць. На три чверті вільна Дубенська міська лікарня, у межах 5-6% заповнені Сарненська, Костопільська та Рокитнівська ЦРЛ. 

 Голів ОСББ та управителів житла Рівненщини запрошують до онлайн-бізнес-школи

     Розпочалася реєстрація на безкоштовний онлайн-курс, який розрахований на голів та членів правління ОСББ, голів Асоціацій ОСББ, ФОП-ів та управляючих компаній, що надають послуги в сфері управління багатоквартирними будинками.

     Програму реалізовує Громадська Школа бізнесу на замовлення проєкту IFC (група Світового банку) «Енергоефективність в житловому секторі України» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Навчання проходитиме за підтримки департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА.

     Онлайн школа допоможе:

     • розробити або допрацювати конкурентну бізнес-модель (концепцію), розвинути стратегічне мислення; 
     • створити план розвитку бізнесу через налагодження процесного управління та стандартів роботи;
      • дасть маркетингові інструменти для розвитку.

     Слухачі після проходження кожного блоку програми отримають відповідний сертифікат.

     Зареєструватись на безкоштовний онлайн- курс можна до 31 травня за посиланням – https://bit.ly/2WCANPl Олена Зеленська ініціювала велику онлайн-розмову з українцями

     Дружина Президента України Олена Зеленська ініціювала велику розмову з українцями про безбар’єрність у формі онлайн-опитування.

     «Під час карантину мільйони людей отримали досвід повної або часткової ізоляції. Ми всі відчули бар’єри. По суті, навіть не усвідомлюючи цього, ми всі одночасно взяли участь у соціальному експерименті – як у нашому суспільстві, у наших містах і селах жити людям з обмеженою мобільністю, ментальними та фізичними відмінностями, – прокоментувала Олена Зеленська. – Для більшості з нас це – не назавжди. Але поруч є люди, для яких ці бар’єри не зникнуть ніколи. Сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами, які зараз відчули всі».

     Мета проекту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті bf.gov.ua стартувало всеукраїнське онлайн-опитування, яке триватиме два місяці. 

     Опитувальник містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар’єрів, а також бар’єрів, пов’язаних з культурними та віковими особливостями. Відповіді українців допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими, а в подальшому – розробити план дій для їхнього усунення.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 07 травня

Цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Сарненській РДА повідомляє!

Станом на 7 травня 2020 року на Сарненщині виявлено 2 нових випадки захворювання на COVID-19. Це жителі м.Сарни та с.Кам'яне-Случанське.

 Наразі в Сарненському районі зареєстровано 73 випадки захворювання на COVID-19.
З них - 8 летальних та 41 одужали.

 Нажаль, вчора померла 82-річна жінка с.Чудель.

 Всього на території Рівненської області виявлено 843 випадки захворювання на COVID-19.Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 7 травня в Україні 13691 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 340 летальних, 2396 пацієнтів одужало. Хворобу підтверджено у 933 дітей та 2 660 медиків.

     За добу зафіксовано 507 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 485 випадків;

Волинська область — 393 випадки;

Дніпропетровська область — 624 випадки;

Донецька область — 89 випадків;№ 134 від 06 травня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 25 березня 2020 року № 98"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
06 травня  2020 року
                                                   № 134                                        
  
 
 
 
 
 
 
 


№ 133 від 06 травня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 лютого 2019 року № 48"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
06 травня  2020 року

                                                № 133                                           № 127 від 05 травня 2020 року "Про районний план заходів із підготовки і відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ї річниці вигнання нацистів з України"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
 
 05 травня 2020 року                                                                                    № 127
 

Про  районний план заходів із підготовки

і відзначення у 2020 році Дня пам’яті та
примирення, Дня перемоги над нацизмом
у Другій світовій війні та 76-ї річниці

вигнання нацистів з України

 
 
 
 
 
 
 

З метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, належного відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ї річниці вигнання нацистів з України в районі:Травень