Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 29, 2020

Децентралізація: наступний крок – ліквідація районів та створення нових

     Завершено основний етап реформи адміністративно-територіального устрою. В Україні  затверджено усі 24 перспективні плани формування територій громад областей, а отже, країна фактично отримала модель нового адміністративно-територіального устрою на базовому рівні.

     «Децентралізація виходить на фінішну пряму. Вже маємо затвердженими 24 перспективні плани областей, які покривають 100% їх території. Наближається до завершення основний етап реформи», – прокоментував Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

     Відповідно до перспективних планів областей, затверджених Урядом, передбачається створення понад 1450 спроможних громад. На черзі формування нового субрегіонального рівня.

     «Наступний крок – це внесення на розгляд Парламенту проекту акта про ліквідацію та створення нових районів. Але головне завдання нових районів – це не надання муніципальних послуг, а ефективне державне управління на території. Таким чином, при затвердженні територій територіальних громад, і створенні нових районів можна говорити про завершення основного етапу реформи адміністративно-територіального устрою», – зазначив Олексій Чернишов.Дoрoгi учнi! Шaнoвнi вчитeлi тa бaтьки!

     Щирo вiтaю вaс зi святoм Oстaнньoгo дзвoникa!

     Цей день важливий для більшості жителів Сарненщини. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

     Цей рік видався особливо важким, оскільки у зв’язку з пандемією коронавірусу відбувся перехід до режиму дистанційного навчання.

     Сучасний світ вчить нас бути гнучкими, а життєві обставини – гідно приймати виклики та з мудрістю їх долати.

     Та попри все останній дзвінок нагадує, що розпочалася чудова пора для дітей – літні канікули. Пора відпочинку та сонячних днів.

     Для випускників цей день особливий, адже відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Тож бaжaю успiхiв в oпaнувaннi знaнь, вивaжeнo oбрaти прoфeсiю нa всe життя.

     З нагоди свята зичу всім добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у Ваших родинах!

     З повагою, голова райдержадміністрації Олександр Кохан

 


Сарненщина COVID-19: важливе станом на 29 травня

Цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Сарненській РДА повідомляє!

Станом на 29 травня 2020 року на Сарненщині виявлено 13 нових випадків захворювання на COVID-19.

Це:
12 жителів з м.Сарни;
1 з с.Чабель.

Таким чином в Сарненському районі зареєстровано 124 випадки захворювання на COVID-19. З них - 10 летальних та 76 одужали.

Нажаль, за останню добу померла 71 -річна жінка з с.Кам'яне-Случанське та 52-річний чоловік з с.Чабель Сарненського району.

Всього на території Рівненської області виявлено 1654 випадки захворювання на COVID-19.

Дотримуйтесь карантинних обмежень та бережіть себе!МОЗ: оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 29 травня

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на ранок 29 травня в Україні 22811 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 679 летальних, 8934 пацієнти одужало. Загалом захворіли 1693 дитини та 4411 медиків.

     За добу зафіксовано 429 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 957 випадків;

Волинська область — 863 випадки;

Дніпропетровська область — 930 випадків;

Донецька область — 158 випадків;