Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 26, 2020

Президент наполягає на страхуванні всіх медиків на передовій

     Президент наполягає на страхуванні всіх медиків на передовій та підтримує ідею залучення волонтерів на час виходу з карантину

     В Україні за останню добу кількість тих, хто одужав від коронавірусної інфекції COVID-19, перевищила число тих, хто захворів: 341 та 339 осіб відповідно. Ця мінімальна перевага та зменшення кількості хворих навіть при збільшенні тестувань свідчать про позитивну тенденцію на шляху до подолання епідемії, зазначив Президент Володимир Зеленський на традиційній нараді з представниками Кабінету Міністрів і головних державних відомств, відповідальних за заходи із запобігання поширенню COVID-19.

     Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів про новацію Італійської Республіки із залучення волонтерів для допомоги у дотриманні заходів безпеки.

     «Це дуже хороша ідея. Підтримую її втілення в Україні. Волонтери могли б нагадувати людям про потребу соціальної дистанції, носіння масок. Таким чином, виходячи з карантину, ми пам’ятали б, що загроза все ще існує й треба дотримуватися правил безпеки», – сказав Володимир Зеленський.

     Також Президент порушив питання страховок для лікарів, які борються з коронавірусною інфекцією.З 1 червня учні профтехів можуть виходити на практичне навчання

     З 1 червня учні закладів профосвіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, можуть виходити на заняття. Для випускників також зможуть організувати державну кваліфікаційну атестацію. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

     Важливо, що розпочати роботу зможуть заклади профосвіти тільки тих регіонів, де місцева влада прийме рішення про послаблення карантину. Крім того, директор має погодити механізм роботи з місцевим управлінням освіти.

     Відвідувати профтехи учні зможуть, зокрема для того, щоб скласти лабораторну роботу, пройти теми з виробничого навчання чи практики, відпрацювати водіння транспортного засобу тощо. Під час уроку в кабінеті мають знаходитися не більш як 10 осіб одночасно, а провітрювати приміщення необхідно буде щонайменше 15 хвилин перед і після кожного заняття.

     Адміністрація профтехзакладу має попіклуватись про безпечність освітнього процесу, а саме:№ 147 від 25 травня 2020 року "Про внесення змін до районної Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2019-2021 роки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
25 травня 2020 року                                                                                                  № 147
 
Про внесення змін до районної
Програми соціального захисту
громадян «Турбота»
на 2019-2021 роки
 

Відповідно до Законів України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про соціальний захист дітей війни», керуючись статтями 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

         1. Схвалити зміни районної Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2019-2021 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.01.2019 №11 та затвердженої рішенням сесії районної ради від 15.02.2019 №806 зі змінами, а саме:№ 146 від 22 травня 2020 року "Про виділення канцелярських товарів відповідно до районної Програми мобілізаційної підготовки та мобілізації Сарненського району на 2017 - 2021 роки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 

    22 травня 2020 року                                                                                   № 146

 

                                                                 

Про виділення канцелярських

товарів відповідно до районної Програми

мобілізаційної підготовки та мобілізації

Сарненського району на 2017 - 2021 роки                              № 145 від 21 травня 2020 року "Про план заходів щодо реалізації Основних напрямів реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2022 року в Сарненському районі"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
       21 травня 2020 року                                                                     № 145    
 
       
Про  план заходів щодо реалізації

Основних напрямів реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2022 року в Сарненському районіДодаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня-10 серпня, зареєструватись можна вже сьогодні

     Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

     Згідно з наказом Українського центру оцінювання якості освіти, тестування відбудуться за таким графіком: 

 • фізика – 24 липня,
 • математика – 28 липня,
 • іспанська мова – 29 липня,
 • французька мова – 30 липня,
 • німецька мова – 31 липня,
 • англійська мова – 3 серпня,
 • українська мова і література – 4 серпня,
 • біологія – 5 серпня,
 • історія України – 6 серпня,
 • географія – 7 серпня,
 • хімія – 10 серпня.

     Результати додаткової сесії стануть відомі до 14 серпня. 

     Додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО триватиме з 25 травня до 9 червня. Згідно з наказом МОН, зареєструватись можуть ті, хто не зміг цього зробити протягом 3 лютого – 24 березня.№ 144 від 21 травня 2020 року "Про затвердження субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2020 рiк"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

21 травня 2020 року                                                                                 № 144

 

Про затвердження субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2020 рiк№ 143 від 18 травня 2020 року "Про реалізацію комплексної послуги «єМалятко» у відділі з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
18 травня 2020 року                                                                                    № 143

Про реалізацію комплексної послуги «єМалятко»

у відділі з обслуговування Центру надання
адміністративних послуг Сарненської районної
державної адміністрації
 

         З метою забезпечення реалізації експериментального проекту «єМалятко» у відділі з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації, відповідно до Указу Президента України від 29.07.2019 №558/2019 «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 №691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» та керуючись статями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Визначити відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації місцем, у якому надаватиметься комплексна послуга при народженні дитини за електронною заявою батьків онлайн.№ 142 від 15 травня 2020 року "Про проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
 15  травня  2020  року                                                                                         № 142
 
                                                                                        

Про проведення аудиту

використання земель сільськогосподарського  призначення№ 139 від 12 травня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 лютого 2020 року № 37"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

12 травня 2020 року                                                                                          № 139

 
Про внесення змін до
розпорядження голови районної
державної адміністрації
від 14 лютого 2020 року № 37
 
    

          Відповідно до Закону України від 13 квітня 2020 року № 553-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», підпункту 3 пункту 5 статті 22 Бюджетного кодексу України та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від              30 квітня 2020 року № 264  «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 січня 2020 року №13»: