Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 9, 2020

Увага! ДПС інформує про зміни в оподаткуванні у зв’язку з вимогами Закону №540

     ЯКИМ ЧИНОМ ВІДОБРАЖАТИ В ПОДАТКОВІЙ ЗВІТНОСТІ ЗМІНИ, ПОВ'ЯЗАНІ ІЗ ЗМЕНШЕННЯМ ПЕРІОДУ, ПРОТЯГОМ ЯКОГО ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ НЕ НАРАХОВУВАТИ ТА НЕ СПЛАЧУВАТИ ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ?

     Законом № 540 скорочено період, визначений Законом України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби» (далі - Закон № 533), протягом якого не нараховується та не сплачується плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності, з двох місяців (березень і квітень 2020 року) до одного-березень 2020 року.

     Особливості декларування податкового зобов'язання

     Якщо платник плати за землю на підставі Закону № 533 подав уточнюючу податкову декларацію з плати за землю за 2020 рік, в якій зменшив податкові зобов'язання за березень та квітень 2020 року, то враховуючи вимоги Законом № 540, такий платник податку зобов'язаний подати уточнюючу податкову декларацію до податкової декларації з плати за землю за 2020 рік (з урахуванням раніше поданих уточнюючих податкових декларацій). В цій декларації платник має збільшити податкові зобов'язання з плати за землю за квітень 2020 року, тобто відновити податкові зобов'язання, які були задекларовані в податковій декларації з плати за землю за 2020 рік.

     При цьому, Законом № 540 передбачено, що штрафні санкції, визначені Кодексом за внесення змін до податкової звітності в частині збільшення податкових зобов'язань з плати за землю за податковий період квітень 2020 року, не нараховуються.Оновлений перелік засобів індивідуального захисту, антисептиків та окремих лікарських засобів в аптеках Сарненського району

     Станом на 09 квітня маски марлеві можна придбати у мережі аптек ТОВ «Аптека №11», а саме:
 • Аптека №1 (м.Сарни, вул.Соборна, 17);
 • Аптека №2 (м.Сарни, вул.Технічна, 17А);
 • Аптека №3 (смт.Степань, вул.Дорошенка, 100Б);
 • Аптека №4 (с.Кричильськ, вул.Гагаріна,30);
 • Аптека №5 (с.Цепцевичі, вул.Центральна,107Б);
 • Аптека №6 (м.Сарни, вул. Я.Мудрого,3Б);
 • Аптека №7 (смт. Клесів, вул.Свободи, 12);
 • Аптека №8 (м.Сарни, вул.Технічна, 15Б);
 • Аптечний пункт №1 (смт.Клесів, вул. Демократична,26) та №2 (м.Сарни, вул. Ковельська,7).

     Маски марлеві та одноразові медичні наявні:

 • аптека «Подорожник» (м.Сарни, вул. Суворова, 7, вул.Широка,12)               
 • мережа аптек «Рівнефармація»;
 • мережа аптек «Сарнифармація.

     В аптечних закладах достатньо марлі, з якої можна виготовити маску, жарознижувальних ліків та антибіотиків, спирту етилового, рукавичок одноразових. Антисептики для рук наявні в мережі «Рівнефармація», «Сарнифармація», «Тетрамед», «Подорожник Рівне» в необхідній кількості.

     Крім того, в онлайн режимі, в магазинах «Норма» та «Дельфін» можна придбати захисні маски та респіратори.

     Нагадуємо, що у м.Сарни працюють цілодобові аптеки. А саме: ТзОВ «Аптека №11» - Аптека №2 - м.Сарни, вул.Технічна, 17 А; Аптека №6 - м.Сарни, вул.Ярослава Мудрого, 3Б.

     Наголошуємо, перед тим, як відвідати аптеку, зателефонуйте та дізнайтеся про наявність засобів та ліків.

     Зробити online-замовлення можливо в таких аптеках:

 • мережа аптек ТДВ «Рівнефармація», тел.: 1567, (067) 444 15 67;
 • мережа аптек «Подорожник», тел. (067) 500 51 51, online-замовлення: https://podorozhnyk.com/
 • мережа «Аптека Доброго дня», тел. 0 800 500 129, online-замовлення: https://www.add.ua/ua/